Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

MT4 Supreme Edition Celosvětové mínění

V tomto manuálu naleznete instrukce pro instalaci a použití MT4 Supreme Edition. Instalační proces a použití je stejné jako u nové MT5 Supreme Edition. Jednoduše použijte popsané pokyny ve Vašem MetaTraderu 5 Supreme Edition stejným způsobem.

1. Přehled celosvětového mínění

1.1. Otevření funkcí Celosvětového mínění

Stáhněte si MT4 Supreme Edition a ujistěte se, že máte během instalačního procesu MetaTrader 4 zavřený.

Jakmile je stahování dokončeno, otevřete .zip soubor a dvakrát klikněte na soubor s názvem Admiral-MT4-Apps.exe uvnitř .zip souboru. Bude spuštěn pomocník pro instalaci.

Okno Admiral update

Chcete-li spustit nástroje Celosvětového mínění, otevřete si graf pro jakýkoliv symbol v obchodní platformě MetaTrader 4 (MT4). Poté přidejte do grafu strategii (EA) Admiral Radial Gauge, Linear Gauge nebo Market Watch. A nyní:

 1. dvakrát klikněte na strategii v MT4 v okně navigátor a přetáhněte strategii do grafu, nebo
 2. klikněte pravým tlačítkem myši na název strategie a vyberte Přidat do grafu.

Poznámka: používat můžete pouze jednu strategii v jednom grafu v MT4. Pokud strategie v grafu již běží, přidáním trade terminálu nahradíte existující strategii. Pokud chcete spustit trade terminál a ještě další strategii, jednoduše si otevřete více než jeden graf.

1.2. Instalace pro Mac OS X

Jak jsme již zmínili, některé Admiral Markets indikátory lze použít v systému Mac OS X: Celosvětové mínění, Candle Countdown, High-Low, Local Time, Order History, Pivot a Spread.

Chcete-li obdržet instalační soubor pro Mac, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu.

Ujistěte se, že je před instalací Váš MetaTrader 4 správně zavřený. Software řádně zavřete následovně:

 1. klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu MetaTraderu 4 dole na liště
 2. a zvolte Zavřít okno.

Jak nainstalovat nástavbu:

 1. otevřete složku Programy
 2. najděte program MetaTrader 4 Admiral Markets, poté
 3. na něj klikněte pravým tlačítkem myši a
 4. vyberte možnost Zobrazit obsah
 5. v novém okně jděte následující cestou: disk_c → Program Files → MetaTrader 4 Admiral Markets → MQL 4 → Indicators (upozornění: sem musíte vložit soubory indikátoru, s příponou .ex4)
 6. kakmile je to hotovo, spusťte program MetaTrader 4.
Okno trade terminálu

1.3. Komponenty funkce Celosvětové mínění

Funkce Celosvětové mínění se skládá ze tří částí:

 1. Tržní upozornění
 2. Radiální měřidlo
 3. na něj klikněte pravým tlačítkem myši a
 4. Lineární měřidlo

Tyto nové revoluční obchodní nástroje využívají sílu sentimentu událostí na celosvětové úrovni a to tak, že zachycují drobné, ale významné změny skryté tendence finančních trhů. Ve čtení milionů finančních událostí a obsahu v sociálních médiích každý den jsou tyto nástroje bezkonkurenční a poskytují tak obchodníkům dynamický pohled na měnící se náladu účastníků trhu.

Nástroje Celosvětového mínění drasticky snížili množství času a úsilí, které musejí obchodníci vynaložit v rámci denního výzkumu; podtrhovány jsou nejlepší aktiva a signalizována je aktivita sentimentu, která pravděpodobně přímo ovlivní úspěšnost obchodu.

2. Komponenty

2.1. Tržní upozornění

Nástroj tržní upozornění je speciálně navržen k identifikaci nových obchodních nápadů, které je často obtížné identifikovat pomocí tradičních nástrojů.

Okno funkce Market Alert v MT4SE

Vhodné pro všechny obchodníky s jakoukoliv zkušeností. Hledání nových obchodních nápadů je velmi jednoduché, protože máte k dispozici možnosti, které lze vyfiltrovat a můžete podtrhnout obchody, které nejvíce sedí Vašemu obchodnímu stylu a úrovni riziku, které jste ochotni přijmout.

Tento nástroj porovnává krátkodobé změny v sentimentu událostí vůči historickým hladinám a ukazuje, jaký efekt to mělo na ceny a jak rychle se změny objevily, čímž pomáhá předpovědět obraty nebo pokračování směru.

Zkombinujte tržní upozornění s radiálním a lineárním měřidlem, získáte tak ještě silnější indikátor. Pokud jsou oba nástroje ve shodě, pravděpodobnost cenového pohybu je ještě vyšší.

2.2. Radiální a lineární měřidla

Funkce Celosvětové mínění a lineární a radiální měřidla mohou poskytnout seriózní údaj o shodě trhu Vámi vybraného aktiva. To může pomoci potvrdit nebo vybudovat důvěru ve Vaše obchodní nápady.

Okno měnového páru CAD/JPY s býčí nebo medvědí shodou - snímek číslo jedna
Okno měnového páru CAD/JPY s býčí nebo medvědí shodou - snímek číslo dvě

Protože tyto nástroje využívají spíše data sentimentu, než cenu, jsou výkonným doplňujícím indikátorem, který může být použit samostatně, nebo společně s existujícími obchodními nástroji, díky čemuž odhalíte obchodní příležitosti. Dále jakmile umístíte Váš obchod, tyto nástroje lze využít jako perfektní monitorovací nástroj, který Vám pomůže určit, kdy vystoupit z obchodu.

Radiální a lineární měřidla jsou stylizovány do přístroje měřícího rychlost, takže máte okamžitou vizuální představu, jak je sentiment tvořen oproti posledním 30 dnům - nebo jiné Vaše preferované období.

Zobrazte si jedno nebo několik aktiv; vyberte typ* sentimentu, který si přejete monitorovat a období, které si přejete porovnat.

Pokud používáte MT4, měřidla budou poletovat ve Vašich grafech.

3. Často kladené otázky (FAQ)

 1. Podporují funkce další jazyky? Všechny Admiral Supreme pluginy mohou být zobrazeny v několika jazycích. Pokud změníte jazyk Vašeho MetaTraderu a indikátory jsou stále v anglickém jazyce, klikněte na Pohled a:
  1. vyberte Jazyky a nastavte angličtinu
  2. restartujte platformu a poté změňte na požadovaný jazyk,
  3. znovu restartujte.
  Tyto kroky by měly nastavit všechny strategie do požadovaného jazyku.
 2. Je tato funkce dostupná pro Mac Os? V tuto chvíli ne.
 3. Je tato funkce dostupná pro MT5? V tuto chvíli ne.
 4. Proč Supreme Edition přestala fungovat na mém demo účtu? Pokud vidíte upozornění s textem Chcete-li i nadále používat Supreme Edition, založte si prosím reálný obchodní účet, uplynulo 30 dní pro zkušební verzi Supreme nástavby. Můžete kontaktovat zákaznickou podporu a požádat o aktivaci neomezeného používání nástavby na Vašem demo účtu.
 5. Lze odstranit vybrané pluginy z MetaTraderu? Ano, jednoduše klikněte pravým tlačítkem myši na jakýkoliv plugin v okně navigátor a z menu vyberte Odstranit.

4. Více informací

Neváhejte navštívit náš YouTube kanál (v angličtině), kde naleznete nahrávky live obchodování, návody k funkci Celosvětové mínění a mnoho dalšího.

Vyloučení odpovědnosti:

Společnost Admiral Markets UK Ltd. dodává tuto nástavbu založenou na technologii automatických obchodních systémů zdarma. Stejně jako s jakýmkoliv AOS, i funkce ze Supreme Edition jsou aktivní pouze, pokud máte MetaTrader zapnutý, jste připojeni k internetu a našemu serveru. Společnost Admiral Markets UK Ltd. všechny nástavby důkladně otestovala a přesvědčila se o jejich spolehlivosti. Nicméně poruchy technologie nikdy nelze zcela vyloučit. Ujistěte se prosím, že rozumíte funkčnosti všech funkcí a nástaveb, například procvičováním na demo účtu, který společnost Admiral Markets UK Ltd. nabízí zdarma. Admiral Markets UK Ltd. nenese zodpovědnost za ztrátu nebo jiné škody způsobené technickými komplikacemi.

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 77% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.