Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

MetaTrader 4 Mac

S Admiral Markets již nemusíte instalovat Windows na Váš Apple notebook či počítač nebo nastavovat MetaTrader 4 přes Wine.

Admiral Markets Vám umožní obchodovat v MT4 na Macu běžným způsobem za pomoci demo účtu zdarma. Přečtěte si více o této platformě níže!

Funkce MT4 Mac

MetaTrader4forMacOSX.uk-mt4-for-mac-features-img-1-alt

Celkově se MetaTrader 4 pro Mac od MetaTraderu 4 pro Windows moc neliší, protože společnost Admiral Markets se snažila poskytnout takové prostředí, které je blízké Vaší oblíbené obchodní platformě. Budete těžit z většiny funkcí, které jsou k dispozici v běžném programu MT4, mezi které patří:

  • Reálné kotace
  • 1-Click Trading
  • Několik časových rámců
  • Neomezené grafy
  • Vlastní indikátory
  • a mnohem více

Důležité je upozornit na to, že je těžké emulovat Expert Advisors, proto je nejlepší nepoužívat vlastní indikátory a obchodní roboty ve Vaší aplikaci MetaTrader 4 pro Mac.

Jak nainstalovat MT4 na Mac?

Instalace Vašeho MetaTraderu 4 pro OSX je poměrně snadné. Obecně je proces stejný jako u instalace jiného softwaru, který není uveden v Apple App Store.

Instalace MT4 na Mac OS X

Nejdříve je potřeba aplikaci stáhnout. Protože se jedná o emulovanou aplikaci, bude soubor velký. Záleží na verzi, ale obvykle bude mít soubor velikost 200 MB.

Po stažení Admiral Markets MT4 pro Mac stažený soubor otevřete a přetáhněte ho do adresáře aplikací.

To je všechno, tímto jste dokončili nezbytné kroky k instalaci MT4 do Vašeho Macu OSX.

Je důležité si uvědomit, že tato aplikace nepochází z Apple App Storu, takže musíte mít na Vašem Macu povolené neověřené aplikace. Abyste tak učinili, klikněte na ikonu Applu v levém horním rohu Vaší obrazovky, vyberte Nastavení systému a poté jděte do Zabezpečení a Soukromí. Musíte upravit záložku Obecné v Zabezpečení a Soukromí a to pouze po zadání hesla, po kliknutí na zámek v dolním levém rohu okna. Jakmile toto učiníte, vyberte Odkudkoliv pod textem "Povolit aplikace stažené z:".

Automatické obchodování v MT4 na Macu

Jak jsme již zmínili dříve, AOS nebo Expert Advisors na Macu ne vždy fungují, jak mají, proto je vhodné zkontrolovat dvakrát spolehlivost každého EA. Více informací o tom, jak instalovat AOS na MAC verzi MetaTraderu 4 naleznete níže.

Je také důležité zmínit, že Admiral Markets nabízí MT4 Supreme Edition pomocí využití Expert Advisors a to je důvod, proč není tento plugin dostupný pro nativní Mac OS verzi MT4.

Instalace EAs, inidkátorů a skriptů

Instalace EAs a Skriptů pro MetaTrader 4 na Mac OS X: Zobrazování obsahu balíčku

Chcete-li nainstalovat další nástroje jako Expert Advisors (EAs), indikátory nebo skripty, otevřete si složku aplikace a klikněte pravým tlačítkem myši na AdmiralMarkets MT4. V menu, které se Vám zobrazí, klikněte na Ukázat obsah balíčku. Nyní vidíte celý obsah instalačního souboru. Klikněte dvakrát na “drive_c”, abyste dostali MetaTrader strukturu na Váš MAC.

Instalace EAs a skriptů pro MetaTrader 4 na Mac OS X: Složka vnitřních expertů

Nyní, když vidíte obvyklou strukturu souboru MetaTrader, můžete umístit Vaše EAs, indikátory a skripty.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud máte problémy s vizualizací konkrétního EA ve Vašem Terminálu MT4, stáhněte si fonty uvedené níže.

Klikněte zde, chcete-li stáhnout fonty

Dvakrát klikněte na stažený soubor a stiskněte "Nainstalovat font"

Vezměte prosím na vědomí, že instalace MetaTrader 4 na Mac OS přes Wine a WineBottler také negarantuje stabilní výkon Expert Advisors. Proto byste měli zvážit investování do paralelní desktopové aplikace, pokud plánujete obchodovat na Macu v automatickém režimu.

Získejte MT4 na Váš Mac

Přestaňte se pokoušet nainstalovat MT4 s pomocí Wine nebo WineBottler. Také není nutné investovat do drahých paralelních desktopových aplikací - získejte MetaTrader pro Mac s Admiral Markets nyní!

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.