U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Podmínky pro profesionální klienty

Jak pokračovat?
Maloobchodní podmínky

Pokud jste ochotni obchodovat za maloobchodních podmínek, zaregistrujte se prosím do Kabinetu Tradera a pouze přeskočte žádost o profesionální status ve formuláři pro založení účtu.

Profesionální podmínky

Pokud jste ochotni obchodovat za profesionálních podmínek, zaregistrujte se prosím do Kabinetu Tradera a vyplňte žádost o profesionální status společně s formulářem pro založení účtu.

Stávající klienti

Pokud u nás již účet máte a jste ochotni přejít na profesionální obchodní podmínky, odešlete prosím žádost o profesionální status pomocí formuláře v záložce `Profesionální obchodník` ve Vašem Kabinetu Tradera.

Otázky a odpovědi

 • Proč je finanční páka pro maloobchodní klienty omezena?

  Retailové účty mají omezenou finanční páku vzhledem k pravidlům Financial Conduct Authority (Úřad pro kontrolu finančních trhů; dále jen „FCA“) pro ochranu retailových investorů.

  Obchodování na finannčích trzích je kompexní oblast, která vyžaduje neustálé vzdělávání a oddanost, aby člověk uspěl. Jednoduché peníze zde nenajdete, stejně jako kdekoliv jinde.

 • Proč je zákázáno vyplácet bonus retailovým klientům?

  Retailoví klienti nedostávají žádné slevy ani bonusy, protože Financial Conduct Authority (Úřad pro kontrolu finančních trhů; dále jen „FCA“) zakazuje poskytovat retailovým klientům peněžní a nepeněžní benefity, mimo informační nástroje.

 • Proč potřebuju ochranu záporného zůstatku?

  Při obchodování s marží je zde možnost, že se dostanete do záporného zůstatku, např. pokud máte velké pozice s vysokou finanční pákou a trh se náhle pohybuje proti Vám.

  Podmínky pro retailové klienty poskytují plnou ochranu proti záporným zůstatkům.

  Dle statistiky Admiral Markets Group byla průměrná kompenzace záporných zůstatků 78 GBP v roce 2017.

 • Proč potřebuju možnost stěžovat si regulátorům?

  Spor můžete eskalovat ke službě Financial Ombudsman Service (FOS), pokud se domníváte, že byl námi vyřešen s porušením jakéhokoliv druhu.

  Maloobchodní klienti jsou plně způsobilí stěžovat si FOS, zatímco profesionální klienti mohou tohoto práva využít pouze, pokud jsou kvalifikováni jako `spotřebitel` (tj. individuální obchodník). Profesionální klienti obchodující jménem právnické osoby se tohoto práva zříkají.

  V každém případě je nutné rozumět tomu, že jsme regulovaná společnost poskytující finanční služby a naším cílem je vždy vyřešit jakýkoliv spor v souladu s platnými zákony a předpisy.