Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Platební obchodní podmínky Admiral Markets UK LTD

Tyto obchodní podmínky (dále jen "podmínky") platí pro všechny převody provedené klienty Admiral Markets UK Ltd (dále jen "Admiral Markets") za účelem vkladů a výběrů (dále jen "Platba") na obchodní účet klientů, který byl otevřen u Admiral Markets.

Při odeslání požadavku pro provedení platby u Admiral Markets každý klient potvrzuje, že četl, plně porozuměl a souhlasí s těmito podmínkami a konkrétními termíny, které jsou uvedené u metody platby v Kabinetu Tradera. Pokud jde o záležitosti, které nejsou vymezeny v těchto podmínkách, aplikují se Všeobecné obchodní podmínky Admiral Markets UK LTD.

Platby

Admiral Markets si vyhrazuje právo na přijetí či zamítnutí žádosti o Platbu klienta kdykoliv na vlastní uvážení. Prosím vezměte na vědomí, že Admiral Markets nepřijme nebo nezpracuje Platby, pocházející z účtu nebo vedoucí na účet, který patří jiné osobě (třetí osobě) než klientovi.

V případě výběrů financí si Admiral Markets vyhrazuje právo provádět takovou žádost do stejné banky, zprostředkující banky a na stejný účet, který klient použil pro počáteční nebo jakoukoliv předchozí Platbu, bez ohledu na vybraný nebo preferovaný způsob klienta.

Admiral Markets si vyhrazuje právo zadržet provádění Plateb a vyžádat si kdykoliv další dokumenty, a to buď ke kontrole zdroje plateb nebo v jiných případech, které Admiral Markets považuje za nezbytné.

Doplňkové detaily platby

Konkrétnější údaje vztahující se k Platbám (např. Platební limity, časový harmonogram apod.), je zobrazen v Kabinetu Tradera při podání žádosti o Platbu, přičemž každý klient musí být sám zodpovědný za přijetí takového údaje před provedením jakékoli žádosti o Platbu.

Chybné nebo nesprávné žádosti o Platbu

Klientovi je zdůrazněno, aby dával pozor na jakékoliv nepřesnosti při žádosti o Platbu. V případě, že klient zadá chybný nebo nesprávný požadavek na Platbu, Admiral Markets nebude povinna uvolnit Platbu od poskytovatele platebních služeb, ani neuhradí klientovi jakékoliv poplatky, náklady nebo jiné výdaje spojené s takovým požadavkem. Klient je odpovědný za kompenzaci Admiral Markets za veškeré náklady a škody vzniklé v důsledku chybné nebo nesprávné žádosti o Platbu.

Poplatky

Otevření obchodního účtu nebo demo účtu je zdarma.

Vklad finančních prostředků na obchodní účet

Vklad finančních prostředků na obchodní účet

Poznámka: Admiral Markets UK Ltd nepřijímá vklady na obchodní účet klienta od jakékoliv třetí strany. Obchodní účty, na které jsou odesílány tyto vklady, musí být blokovány a vklad se zašle zpět odesílateli. V takovém případě nese všechny náklady spojené s převodem prvotní odesílatel Platby třetí strany.

Vklady Akceptované měny Komise a poplatky Minimální částka Maximální částka 6 Doba zpracování
Bankovní převod 1 Závisí na zemi bydliště včetně
EUR / AUD / BGN / CHF / CZK / GBP / HRK / HUF / NOK / PLN / RON / RUB / SEK
Zdarma žádné minimum žádné maximum do 3 pracovních dní
Klarna. 2 EUR / GBP Zdarma 50 EUR / GBP 10 000 EUR / 5 000 GBP Okamžitě
Visa a MasterCard 3 EUR / USD / GBP / CHF / PLN / HUF / BGN / CZK / HRK / NOK / RON / SEK / AUD / SGD Zdarma 50 EUR / USD / GBP / CHF / 200 PLN /
15 000 HUF / 100 BGN / 1 250 CZK / 370 HRK / 450 NOK / 240 RON / 500 SEK / 75 AUD / 80 SGD
5 000 EUR / USD / GBP / CHF / 20 000 PLN /
1 500 000 HUF / 10 000 BGN / 125 000 CZK / 37 000 HRK / 45 000 NOK / 24 000 RON / 50 000 SEK / 7 500 AUD / 8 000 SGD
Skrill 4 EUR / GBP / USD / CHF / PLN / CZK / HUF / BGN / RON / HRK 0.9%, min. 1 EUR / GBP / USD / CHF / PLN / CZK / HUF / BGN / RON / HRK 50 EUR / GBP / USD / CHF / 200 PLN / 1 250 CZK / 15 000 HUF / 100 BGN / 240 RON / 370 HRK 5 000 EUR / GBP / USD / CHF / 20 000 PLN / 125 000 CZK /
1 500 000 HUF / 10 000 BGN / 24 000 RON / 37 000 HRK
Neteller EUR / GBP 0.9%, min. 1 EUR / GBP 50 EUR / GBP 5 000 EUR / GBP
Przelewy 5 PLN Zdarma 50 PLN 30 000 PLN
iBank&BankLink 7 EUR / CZK Zdarma 10 EUR / 400 CZK 5 000 EUR / 40 000 CZK

1 výjimkou jsou vklady v USD - 10 USD - za každý vklad

2 k dispozici v Německu, Rakousku, Belgii, Francii, Nizozemsku, UK, Itálii, Španělsku, Maďarsku, Slovensku, České republice

3 PLN & HUF vklady jsou dostupné pouze pro MasterCard

4 Trustly lze použít přes Skrill

5 k dispozici v České republice, na Slovensku, v Estonsku, Lotyšsku, Litvě

5 k dispozici v Polsku

6 limit za 24 hodin na klienta


Způsob výběru Akceptované měny Komise a poplatky Minimální částka Maximální částka 2 Doba zpracování
Bankovní převod 1 Závisí na zemi bydliště včetně
EUR / AUD / BGN / CHF / CZK / GBP / HRK / HUF / NOK / PLN / RON / RUB / SEK
2 žádosti o výběr měsíčně zdarma žádné minimum žádné maximum do 3 pracovních dní
Skrill EUR / GBP / CHF / PLN / CZK / HUF / BGN / RON / HRK 1%, min. 1 EUR / GBP / USD / CHF / PLN / CZK / HUF / BGN / RON / HRK žádné minimum žádné maximum Okamžitě
Neteller EUR / GBP 1%, min. 1 EUR / GBP žádné minimum žádné maximum Okamžitě
Speciální podmínky bankovních převodů:
Platby v EUR do Evropské unie EUR 1 EUR žádné minimum žádné maximum do 3 pracovních dní
Platby v GBP do Velké Británie GBP 1 GBP žádné minimum žádné maximum
Platby v BGN do Bulharska BGN 2 BGN žádné minimum žádné maximum
Platby v CZK do České republiky CZK 30 CZK žádné minimum žádné maximum
Platby v HUF do Maďarska HUF 300 HUF žádné minimum žádné maximum
Platby v PLN do Polska PLN 5 PLN žádné minimum žádné maximum
Platby v RON do Rumunska RON 5 RON žádné minimum žádné maximum

1 5 EUR / 7.5 AUD / 10 BGN / 6 CHF /150 CZK / 5 GBP/ 40 HRK / 1 500 HUF / 50 NOK / 25 PLN / 25 RON / 350 RUB / 50 SEK.

2 limit za 24 hodin na klienta

Interní převod (mezi samostatnými obchodními účty klientů) Komise a poplatky Minimální částka Maximální částka
Účty se stejnou základní měnu Zdarma žádné minimum žádné maximum
Účty s různými základními měnami 1 % z částky žádné minimum žádné maximum
Účty s různými základními měnami 1% z částky žádné minimum žádné maximum

Pokud se liší základní měna obchodního účtu klienta od základní měny převáděných finančních prostředků, převedená částka bude převedena na základní měnu obchodního účtu klienta. V tomto případě bude použit k převodu finančních prostředků denní směnný kurz Admiral Markets UK Ltd přijímající banky, kam byla Platba směřována.

Jakmile se částka připíše na bankovní účet Admiral Markets UK Ltd, vklady budou převedeny na obchodní účet klienta během jednoho pracovního dne od 9:00-17:00.

Pokud bude použit jakýkoliv poplatek za bankovní služby spojené s převodem (od přijímající banky nebo zprostředkovatelské banky), částka bude stržena z Platby, která má být převedena. V důsledku může klient obdržet nižší částku, než která byla původně zamýšlena. Admiral Markets UK Ltd nebude odpovědná za jakékoli poplatky, které se vztahují na převody jiných bank.

Pokud bude učiněn převod na účet Admiral Markets UK Ltd zahrnující debetní servisní poplatky (tj. typ převodu poplatku jako "Všechny poplatky hradí příjemce" nebo "Sdílení nákladů"), poplatky budou strženy z převáděné částky na obchodní účet klienta.

Admiral Markets UK Ltd zpracovává výběry finančních prostředků na obchodní účet klienta ve stejný pracovní den, kdy byla učiněna žádost o výběr za předpokladu, že byla tato žádost doručena Admiral Markets UK Ltd před 17:00. Žádosti pro výběr obdrženy Admiral Markets UK Ltd po 17:00 v pracovní dny nebo o víkendech, státních svátcích budou zpracovány další pracovní den.

Příslušné poplatky jsou účtovány ve stejné základní měně použité na obchodním účtu klienta - tj. pokud základní měna účtu je EUR, poplatky se budou účtovat v EUR, je-li základní měna účtu GBP poplatky se budou účtovat v GBP

Komise (plnění obchodních příkazů)
MetaTrader 4 - Admiral.Markets obchodní účet

Všechny instrumenty kromě akcií CFDs
Komise pro akcie CFDs

Zdarma
Zdarma
2.0 pipy za akcii u US akcií (celková komise za otevření a zavření pozice, minimálně 2.0 USD)
0.1% u EU akcií (celková komise za otevření a zavření pozice, minimálně 6.0 EUR)
MetaTrader 4 - Admiral.Prime obchodní účet

Všechny instrumenty

USD 3 za 1 lot, jednostranně 1
MetaTrader 5 – Admiral.MT5 obchodní účet

Všechny instrumenty kromě akcií CFD
Komise na akciích CFD

Zdarma
Zdarma
2.0 pipy za akcii u US akcií (celková komise za otevření a zavření pozice, minimálně 2.0 USD)
0.1% u EU akcií (celková komise za otevření a zavření pozice, minimálně 6.0 EUR)

Admiral Markets (UK) Ltd. vlastní licenci od Financial Conduct Authority. (FCA registrační číslo. 595450). Admiral Markets (UK) Ltd. je registrovaná v Londýně a Walesu pod Companies` House. IČO 08171762. Sídlo společnosti: 16 St. Clare Street, Londýn EC3N 1LQ, UK.

1 Komise se počítá zvlášť za otevření a zavření obchodu (dvojnásobná částka komise je stržena z účtu při otevření pozice)


Další služby Měsíční náklady
Poplatek za neaktivitu (platný od 01.09.2017) 10 EUR
Webová aplikace: Admiral.Autochartist
Pro majitele účtu Admiral.Markets Zdarma

Poplatek za neaktivitu - částka účtovaná klientům, kteří neučinili žádný obchod za posledních 24 měsíců a mají kladný zůstatek na obchodním účtu.

Vezměte prosím na vědomí, že obchodování může mít za následek další poplatky, které souvisejí s rollovery (např. swapy nebo úrokové poplatky) pro pozice na jakémkoliv instrumentu, které držíte přes noc a dále kreditní/debetní úpravy dividend pro pozice na akciích CFDs a indexech CFDs, podle podmínek stanovenými v sekci Specifikace kontraktu na stránkách společnosti Admiral Markets.

Místní legislativa

Jelikož se zákony a předpisy týkající se finančních služeb a měnových operací mohou značně lišit region od regionu, každý klient musí být odpovědný za dodržování všech místních předpisů, zejména veškerých příslušných daňových povinností.

Porucha platebních systémů

Každý klient by si měli uvědomit vrozenou náchylnost k selhání, zpoždění a/nebo narušení online platebních systémů, zejména pokud mohou být spojeny s poskytovatelem platebních služeb. Klientovi se důrazně doporučuje, aby své anti-virus software aktualizoval a průběžně kontroloval, zda jeho počítač neobsahuje viry.

Za žádných okolností není Admiral Markets odpovědná za jakékoliv zpoždění, poruchy a výpadky platebních systémů a/nebo jakékoli jiné technické systémy, které patří nebo jsou provozovány poskytovatelem platebních služeb nebo za výsledky takových zpoždění, poruch a výpadků.

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.