Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
 • Finanční páka až:
  1:30 pro maloobchodní klienty,
  1:500 pro profesionální klienty
 • FSCS ochrana
 • Ochrana záporného zůstatku
POKRAČOVAT
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.

Typy Účtů

Admiral Markets nabízí bezkonkurenční obchodní podmínky a různé služby pro každý typ účtu. Vyberte si ten, který Vám sedí nejlépe a začněte obchodovat na finančních trzích ještě dnes!

Vyberte si obchodní podmínky


Poznámky

 1. Podmínky pro CFD spotové kovy, cash indexy, indexy futures, akcie, dluhopisy a kryptoměny jsou uvedeny v  Specifikace kontraktu.
 2. Maloobchodní klienti mají k dispozici flat finanční páku, zatímco profesionální klienti mají více stupňovou finanční páku, která závisí na nominální hodnotě měnových párů a určitých typů CFD, jak je uvedeno v  Maržovými požadavky.
 3. Maloobchodní klienti mají k dispozici flat finanční páku, zatímco profesionální klienti mají více stupňovou finanční páku, která závisí na nominální hodnotě měnových párů a určitých typů CFD, jak je uvedeno v  Maržovými požadavky.
 4. Uvedená komise je pro jednu stranu obchodu, komise je účtována (dvojnásobná) jako celek při otevření pozice. Příklady výpočtů a kurzy pro různé měny vkladů naleznete v  Komise.
 5. Komise je uvedena pro jednu stranu obchodu a je účtována "za transakci" (tzn. pokaždé, když je aktivum nakoupeno nebo prodáno). Přečtěte si prosím celou informaci o sazbách komise a minimálních hodnotách ve Specifikaci kontraktů. Příklady výpočtů naleznete v sekci Komise.

 1. Založte si účet Zaregistrujte se do Kabinetu Tradera, vyplňte formulář "Otevřít reálný účet", nahrajte požadované dokumenty
 2. Učiňte vklad Vyberte si pohodlnou platební metodu, vyplňte formulář "Vložit finance", zkontrolujte zůstatek na účtu
 3. Začněte obchodovat Stáhněte si platformu MetaTrader, přihlaste se s Vašimi přihlašovacími údaji k účtu, začněte obchodovat!

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.