Děkujeme Vám za Váš zájem

Jeden krok splněn, dva do cíle - jste na dobré cestě! Vše, co musíte udělat, je přihlásit se do obchodního Demo účtu a provést obchod!

 1. Obdržet email
 2. Přihlaste se do nebo si otevřít Demo účet
 3. Udělat obchod

Nemáte Demo účet u Admiral Markets? Žádný problém! Otevřete si nový kliknutím na modré tlačítko níže. Nezapomeňte použít stejný email, na který jsme Vás kontaktovali.

ZALOŽIT DEMO ÚČET

Nejjednodušší způsob, jak začít na bezrizikovém demo účtu je obchodovat přímo prostřednictvím vašeho prohlížeče s MetaTraderem WebTraderem. Žádné stahování nebo instalace není požadována!

PŘEJÍT NA WEBOVOU PLATFORMU

Jak začít obchodovat na demo účtu

Jak začít s WebTraderem

MetaTrader 4 webová obchodní platforma, WebTrader, nevyžaduje žádnou instalaci.

 1. Jednoduše se přihlaste s Vašimi přihlašovacími údaji k existujícímu účtu. Demo účet jsme Vám již založili, takže už žádný nemusíte zakládat.
  !
  Pozor! Ujistěte se prosím, že vybíráte z rozbalovacího menu správný server. Informace o serveru naleznete v emailu, který jsme Vám poslali, nebo ve Vašem Kabinetu Tradera.
 2. Zvolte ze seznamu měnový pár nebo instrument, který chcete obchodovat.
 3. Klikněte pravým tlačítkem myši na symbol a vyberte Nový pokyn.
 4. Pokud chcete, můžete si také nastavit Stop Loss a Take Profit, ale není to povinné.
 5. Klikněte na tlačítko Koupit nebo Prodat.

Po provedení obchodu můžete zkontrolovat jeho průběh klepnutím na záložku "Obchod" v dolní části terminálu.

PŘEJÍT NA WEBOVOU PLATFORMU

Jak založit reálný obchodní účet

Jak již název napovídá, reálný obchodní účet umožňuje obchodovat s vašimi reálnými penězi. Chcete-li si založit reálný obchodní účet:

 1. Přihlaste se do vašeho Kabinetu Traderu.
 2. Klikněte na “Založit reálný účet” v záložce “Vedení účtu” a nastavte si své předvolby.
 3. Vyplňte formulář

  Typ: Admiral.Markets, Admiral.Prime nebo Admiral.MT5 účet
  Měna: CZK, EUR, USD, CHF, GBP

 4. Vyberte mezi typy účtu Admiral.Markets a Admiral.Prime. Chcete vědět více o obchodních podmínkách? Podívejte se na detailní srovnání účtů.
 5. Nahrajte tři dokumenty do záložky “Dokumenty”:
  • a) Kopie platného dokladu totožnosti (OP nebo pas).
  • b) Potvrzení adresy (jako je vyúčtování za energie, dopisy od státních orgánů atd.) staré maximálně 3 měsíce obsahující adresu vašeho bydliště.
  • c) Dohoda o založení účtu - automaticky generovaná přes Kabinet Tradera, jakmile byla žádost o reálný účet dokončena.
   • Vezměte prosím na vědomí, že pro účely tzv. KYC (know-your-customer) zásad může společnost Admiral Markets UK Ltd. vyžadovat dodatečné dokumenty, a to v případech, že poskytnuté dokumenty nejsou dostačující.

Po schválení vaší žádosti můžete poslat první minimální vklad, po jehož připsání můžete začít obchodovat.

Kromě bezkonkurenčních obchodních podmínek také nabízíme Funkce ochrany před volatilitou, což je soubor nástrojů navržených k ochraně před tržní volatilitou. Nastavení ochrany před volatilitou vám dovolí obchodovat s jistotou, bez ohledu na aktuální situaci na trhu.

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.