Pro.Cashback

Buďte součástí Pro.Cashback! - obrázek úvodní obrazovky

Our AM.Cashback loyalty programme rewards you as you trade! Your account will be automatically credited with an amount based on your trading volume, every month. No need to claim your reward or perform any specific action: just trade and enjoy your reward!

Čím více financí je připsáno na Váš obchodní účet, tím více příležitostí k obchodování máte a tím větší je potenciální zisk z největších a nejlikvidnějších trhů na světě!

Tento věrnostní program je k dispozici pouze pro profesionální klienty. Pokud si přejete zjistit, zda máte na profesionální status nárok, seznamte se prosím s našimi maloobchodními a profesionálními obchodními podmínkami a poté navštivte naši Admiral Markets Pro stránku pro více informací.

Obchodní podmínky

  • Pro.Cashback je součástí naší nabídky Admiral Markets Pro a je dostupný pouze pro profesionální klienty.
  • Odměna činí 1 USD za milion USD nominálního objemu.
  • Odměnu získáte za obchodování na reálných obchodních účtech typu Admiral.Markets, Admiral.MT5 a Admiral.Prime.
  • Odměnu spočítáme dle Vašeho měsíčního obchodního objemu uzavřených pozic.
  • O odměnu nemusíte žádat a ani nemusíte dělat žádné konkrétní kroky - částka bude připsána na Váš obchodní účet automaticky každý první kalendářní den v měsíci.
  • Do odměny nejsou zahrnuty obchody, které byly otevřené méně než 15 minut nebo obchody, u kterých je zisk/ztráta menší než dva typické spready obchodovaného instrumentu. Dále nebudou zahrnuty obchody na kusových akciích CFD a ETF CFD.
  • Nejsou zde limity jako minimální vyplacená částka nebo minimální měsíční objem.

Navyšte Vaše finance s členstvím u Admiral Markets

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.