U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Pro.Cashback

Buďte součástí Pro.Cashback! - obrázek úvodní obrazovky

Náš věrnostní program Pro.Cashback Vás odměňuje za obchodování! Protože jste profesionální klient, odměna bude na Váš obchodní účet připsána automaticky každý měsíc na základě Vašeho obchodního objemu. O odměnu nemusíte žádat a ani nemusíte provádět konkrétní akci: pouze obchodujte a dostanete odměnu!

Čím více financí je připsáno na Váš obchodní účet, tím více příležitostí k obchodování máte a tím větší je potenciální zisk z největších a nejlikvidnějších trhů na světě!

Tento věrnostní program je k dispozici pouze pro profesionální klienty. Pokud si přejete zjistit, zda máte na profesionální status nárok, seznamte se prosím s našimi maloobchodními a profesionálními obchodními podmínkami a poté navštivte naši Admiral Markets Pro stránku pro více informací.

Obchodní podmínky

  • ProCashback-AMCashback.uk-promo-club-tcs-li-0
  • Odměna činí 1 USD za milion USD nominálního objemu.
  • Odměnu získáte za obchodování na reálných obchodních účtech typu Admiral.Markets, Admiral.MT5 a Admiral.Prime.
  • Odměnu spočítáme dle Vašeho měsíčního obchodního objemu uzavřených pozic.
  • O odměnu nemusíte žádat a ani nemusíte dělat žádné konkrétní kroky - částka bude připsána na Váš obchodní účet automaticky každý první kalendářní den v měsíci.
  • Do odměny nejsou zahrnuty obchody, které byly otevřené méně než 15 minut nebo obchody, u kterých je zisk/ztráta menší než dva typické spready obchodovaného instrumentu. Dále nebudou zahrnuty obchody na kusových akciích CFD a ETF CFD.
  • Nejsou zde limity jako minimální vyplacená částka nebo minimální měsíční objem.

Navyšte Vaše finance s členstvím u Admiral Markets