Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Pro.Cashback

Buďte součástí Pro.Cashback! - obrázek úvodní obrazovky

Náš věrnostní program Pro.Cashback Vás odměňuje za obchodování! Protože jste profesionální klient, odměna bude na Váš obchodní účet připsána automaticky každý měsíc na základě Vašeho obchodního objemu. O odměnu nemusíte žádat a ani nemusíte provádět konkrétní akci: pouze obchodujte a dostanete odměnu!

Čím více financí je připsáno na Váš obchodní účet, tím více příležitostí k obchodování máte a tím větší je potenciální zisk z největších a nejlikvidnějších trhů na světě!

Tento věrnostní program je k dispozici pouze pro profesionální klienty. Pokud si přejete zjistit, zda máte na profesionální status nárok, seznamte se prosím s našimi maloobchodními a profesionálními obchodními podmínkami a poté navštivte naši Admiral Markets Pro stránku pro více informací.

Obchodní podmínky

 • Pro.Cashback je součástí naší nabídky Admiral Markets Pro a je dostupný pouze pro profesionální klienty.
 • Odměna činí 1 USD za milion USD nominálního objemu.
 • Odměnu získáte za obchodování na reálných obchodních účtech typu Admiral.Markets, Admiral.MT5 a Admiral.Prime.
 • Odměnu spočítáme dle Vašeho měsíčního obchodního objemu uzavřených pozic.
 • O odměnu nemusíte žádat a ani nemusíte dělat žádné konkrétní kroky - částka bude připsána na Váš obchodní účet automaticky každý první kalendářní den v měsíci.
 • Do odměny nejsou zahrnuty obchody, které byly otevřené méně než 15 minut nebo obchody, u kterých je zisk/ztráta menší než dva typické spready obchodovaného instrumentu. Dále nebudou zahrnuty obchody na kusových akciích CFD a ETF CFD.
 • Nejsou zde limity jako minimální vyplacená částka nebo minimální měsíční objem.

Navyšte Vaše finance s členstvím u Admiral Markets

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.