Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Jak přidat DAX30 do MetaTrader 4 - MetaTrader 4 návod jak přidat DAX30

Doba čtení: 2 minut(y)

MetaTrader 4

DAX30 je německý akciový index reprezentující 30 německých společností s největší tržní kapitalizací obchodovaných na burze ve Frankfurtu a je mezi obchodníky velmi populární. Tento MetaTrader 4 návod vám ukáže:

 • 2 způsoby jak si přidat DAX30 mezi obchodní nástroje
 • 2 způsoby, jak otevřít obchodní graf DAX30

Jakmile otevřete obchodní platformu MetaTrader 4, přejděte do části "Trh", pokud již není zobrazena na levé straně vaší obrazovky.

Jak přidat DAX30 do MT4 - 2 řešení

Klikněte pravým tlačítkem na myši v bílé části okna a vyberte "Symboly"

 • Toto řešení otevře okno se seznamem všech nástrojů, které můžete obchodovat na demo účtu MetaTrader 4. Prostě musíte najít index DAX30 v "Cash Indices CFD - Indices 1" a dvakrát na něj kliknout.
 • Takže nyní už víte, jak přidat DAX30 do seznamu nástrojů, který se nacházejí v okně "Trh". Stačí otevřít obchodní graf indexu tak, že jej přetáhnete do centrální oblasti platformy MT4, nebo kliknete pravým tlačítkem myši a vyberete "Okno grafu"

Seznam nástrojů DAX30

Druhým způsobem jak přidat DAX30 do MT4, je najít ho v seznamu všech dostupných instrumentů.

 • Klikněte v okně „Trh" pravým tlačítkem myši a vyberte "Ukázat všechny symboly"
 • Toto řešení zobrazuje přímo v okně "Trh" všechny nástroje, které můžete obchodovat s demo účtem MetaTrader 4. Stačí najít DAX30 v seznamu. Pro otevření grafu na něj klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte „Okno grafu".

Obchodování na Forexu

O Admiral Markets

Jako licencovaný broker poskytujeme nejspolehlivější a velice oblíbené obchodní platformy, pomocí kterých máte snadný přístup k CFD kontraktům, akciím a ETF.

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.