Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Obchodní Instrumenty

Zjistěte konkrétní informace o obchodním instrumentu, které vám pomohou pochopit podkladové aktivum více dopodrobna. Zde vysvětlíme, z čeho daný instrument vychází, jak funguje, kdy lze obchodovat a mnohem více…

Zvláštnosti a složitosti Obchodování Měnového Páru Euro Americký Dolar

Prozradíme obchodní strategii pro EUR/USD a mnohem více! Čtěte nyní o obchodování měnového páru EUR/USD (euro vůči americkému dolaru) v MT4 nebo MT5!

Doba čtení: 39 minut(y)

Obchodování EURCZK

EURCZK - euro vůči české koruně se po ukončení měnových intervencí ČNB dá opět obchodovat, jelikož měnový kurz je opět volně plovoucí.

Doba čtení: 11 minut(y)

Obchodování dluhopisů - kompletní příručka 2019

Vysvětlíme vám, co je to dluhopis, jaké jsou jejich typy, a jakým způsobem se dá dělat obchodování s dluhopisy v CFD a forex obchodní platformě MT4 a MT5

Doba čtení: 8 minut(y)

Jak obchodovat Komodity (2019)

Jak na Komodity? Obchodování s Komoditami může být výnosný byznys i pro ty, kteří Komodity neprodukují. Jak? Za pomocí online Obchodování Komodit.

Doba čtení: 15 minut(y)

Jak Obchodovat s Akciemi - přehledný průvodce pro začátečníky

Naučte se rychle a jednoduše jak fungují akcie, jak investovat do akcií, jaké jsou druhy pokynů pro obchod s akciemi v obchodní platformě MT5 a více zde...

Doba čtení: 9 minut(y)

Obchodování Nasdaq 100 index (NQ 100) - Praktické informace a Strategie

Získáte přehledné a praktické informace o akciovém indexu Nasdaq 100 a možnostech jeho obchodování. K tomu se podělíme i o obchodní strategie pro NQ 100...

Doba čtení: 19 minut(y)

Naučte se jak obchodovat ropu CFD

Zajímá Vás obchod s ropou? Přečtěte si náš článek a dozvíte se, jak obchodovat ropu CFD v MT4 a MT5, prozradíme obchodní strategii pro ropu a mnohem více!

Doba čtení: 14 minut(y)

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.