U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Do jakých Akcií Investovat v roce 2019

Doba čtení: 13 minut(y)

do jakých akcií investovat v roce 2019

Rok 2018 byl pro investory horskou dráhou. Trumpovy tarify, americké volby, Brexit, rostoucí úrokové sazby a Čína - to vše bylo v centru pozornosti. Nicméně volatilita v roce 2018 dává roku 2019 pěkně vzrušující začátek. Již je to 10 let, co skončila finanční recese. Takže do čeho investovat? Které jsou top akcie pro investování?

Vypadá to, že nyní je ten nejlepší čas začít se učit, jak investovat do akcií. Nicméně se zvýšenou aktivitou na světové ekonomické a politické scéně bude identifikace nejlepší investice 2019 vyžadovat průzkum mezinárodních trhů a zároveň bude důležité udržet Vaše portfolio diverzifikované.

Tento článek bude rozebírat obchodování s akciemi - konkrétně:

 • Jak získat přístup na mezinárodní trhy a vybudovat diverzifikované portfolio - investice do akcií
 • Jaké nakoupit akcie v roce 2019 - nejlepší evropské akcie versus britské akcie
 • Top americké akcie - Jaké akcie koupit 2019
 • Kam investovat 2019 - Nejlepší akcie k investování a kde nakupovat akcie na mezinárodních trzích.

Pojďme začít na téma do čeho investovat v roce 2019 na UK a evropských trzích a co činí tyto trhy jedinečnými. Pamatujte, že výkon jednotlivých akcií může být nadprůměrný nebo podprůměrný a že minulé výsledky nezaručují výsledky budoucí.

investování do akcií a ETF

Do čeho investovat 2019 - Top evropské Akcie a Top UK akcie

Není žádným tajemstvím, že rok 2018 byl pro britské a evropské akciové trhy oříškem. Investoři stáhli více než $43 miliard z těchto regionů kvůli ekonomickým a politickým obavám. Nicméně dle HSBC soukromého bankovnictví bude nejdříve americká ekonomika v první polovině roku 2019 zpomalovat, což pomůže přesměrovat pozornost na zotavující se Evropu.

Jedno odvětví, které investoři vidí jako neprůstřelné, je obchod s luxusní módou. Bohatí lidé jsou vždy ochotni zaplatit více za udržení svého sociálního statusu. Evropa je centrem světové módy, a proto je to dobrý začátek, pokud hledáte kam investovat 2019. Jedna společnost z tohoto odvětví, o kterou je velký zájem, je Kering.

stáhnout MetaTrader 5

Kam Investovat 2019 - Akcie Kering

Možná jste o společnosti Kering dříve neslyšeli, ale určitě jste slyšeli o značkách, které tato společnost vlastní. Patří sem Gucci, Yves Saint Laurent, Bottega Veneta a další. Společnost Kering byla založena v roce 1881 a sídlo má v Paříži. Je to jedna z největších značek luxusního zboží na světě. Co je na nich tak zvláštního? Pojďme se na to podívat:

kam investovat

Zdroj: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition - #KER, týdenní graf - data od 6. prosince 2015 do 28. listopadu 2018 - snímek z 28. listopadu 2018 19:53 GMT

Obchod s akciemi - technický obrázek

Výše uvedený graf ukazuje přímo meteorický vzrůst v ceně akcií Kering z konce roku 2015 do poloviny roku 2018. Od té doby trh klesl, ale cenová hladina se několikrát držela na € 365.00. Vracejí se kupující na trh? Technická analýza by argumentovala, že ano, když se podíváte na modrou horizontální čáru supportu. Pojďme se podívat na fundamentální analýzu.

Kde nakoupit nejlepší akcie - fundamentální analýza

Kering zaznamenal některé velké změny. Největší změna je, že Kering zavádí svou vlastní e-commerce stránku, která bude spravována Keringem samotným. Tato nová strategie byla nastavena v kombinaci s novými smlouvami od společnosti Apple a investory tak čeká vzrušující investování.

Také analytici investiční banky UBS AG předpověděli v listopadu 2018 cílovou cenu Kering akcií €575.00. To dává prostor pro růst hodnoty akcií. K této prognóze se dokonce připojili Merrill Lynch & Co, Morgan Stanley a HSBC.

do čeho investovat

Zdroj: Markets Insider

Asi jedna z nejvíce zajímavých věcí o společnosti Kering je, že Vám platí za to, že vlastníte její akcie. Vlastně všechny veřejné společnosti Vám platí za to, že vlastníte jejich akcie. Pro ty, kteří toto nevěděli, říká se tomu "vyplácení dividend". Kering Vám zaplatí až EUR 6.00 za každou akcii, kterou vlastníte. Nicméně toto platí pouze, pokud investujete tak, že akcie opravdu nakupujete. Jak to udělat? Jeden ze způsobů je používat Admiral.Invest účet, díky čemuž máte přístup k 15 světově největším akciovým burzám, včetně:

 • Tržní data v reálném čase zdarma
 • Pokročilá multi asset obchodní platforma
 • Nízké transakční komise
 • Správa účtu zdarma
 • Výplaty dividend z akcií, které vlastníte

Nyní se pojďme podívat na druhého kandidáta - nejlepší dividendové akcie 2019 ve Velké Británii a Evropě.

Investice do akcií a ETF

Do čeho Investovat 2019 - Akcie Experian

Od poslední bankovní krize dělají poskytovatelé půjček a finančních instituce mnohem větší prověrku jejich klientů. To bylo skvělým bonusem pro úvěrovou referenční agenturu Experian. Co je na této společnosti zvláštního a má tato společnost nejlepší akcie 2019? Pojďme se na to podívat.

obchod s akciemi

Zdroj: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition - #EXPN, týdenní graf - Data z 29. listopadu 2015 až 29. listopadu 2018 - Obrázek z 29. listopadu 2018 15:30 GMT

Obchod s akciemi - Technická analýza

V grafu výše můžeme vidět, že trh od roku 2015 obecně roste. Nakupování akcií společnosti Experian zrychlilo v polovině roku 2018. Po malém poklesu se zdá, že nakupující opět zakročili na cenové hladině 1,708 což naznačuje modrá horizontální čára supportu. Nyní mají nakupující trh pod kontrolou, dosáhneme dalšího vrcholu? To nám řekne fundamentální analýza níže.

Investice do akcií - Fundamentální analýza

Pouze v Americe Experian poskytuje úvěr více než 220 milionům uživatelům a 40 milionům aktivních podniků. A to je vlastně jediný důvod, proč jsou akcie Experian atraktivní a rozhodně patří na seznam Nejlepší Investice 2019. Pouze 18% výnosu pochází z Velké Británie (UK), i když tam má společnost sídlo.

To znamená, že společnost Experian je vystavená riziku Brexitu a nejistoty okolo něj jen omezeně. Těšit se může aktuálnímu ekonomickému boomu v Americe. Možná proto investiční banka JP Morgan Cazenove znovu zdůraznila ohodnocení Experian v listopadu November 2018 s cílovou cenou stanovenou na 2,000.

nejlepší akcie k obchodování

Zdroj: Markets Insider

Přidali se tak k dalším analytikům jako je UBS AG s ohodnocením nakupovat přičemž šest dalších analytiků radí pozice držet.

Do čeho Investovat v roce 2019 - Top americké Akcie

Od té doby, co se stal Donald Trump v roce 2016 prezidentem, akciový trh v Americe pouze stoupá, přičemž zaznamenal rekord v září 2018. Navzdory sporu mezi USA a Čínou ohledně obchodního tarifu si investoři užívají daňové úlevy Trumpovy administrativy. Více financí pro korporátní Ameriku má za následek více pracovních pozic, ekonomickou expanzi a zdravé korporátní výdělky.

Růst je celkově silný a mohlo by to tak zůstat. Jim Caron, správce fondu z Morgan Stanley Investment Management, říká: "Vidíme vyšší produktivitu a více podnikových investicí, což naznačuje, že se nejedná pouze o zlatou horečku z fiskálního oživení". Takže které společnosti mají nejlepší dividendové akcie? Pojďme se podívat na top USA akcie.

investice do akcií a etf

Které Koupit akcie - Amazon akcie

V září 2018 se stal Amazon oficiálně druhou společností ve Spojených státech amerických, která dosáhla ohodnocení $1 trilion amerických dolarů. Pouze tento údaj činí akcie hodnotným uchazečem o místo v průvodci, jaké nakoupit akcie v roce 2019. Nicméně je zde mnoho dalších důvodů, proč by mohl být Amazon nejlepší investice 2019 a zároveň patří mezi top americké akcie.

investice do akcií

Zdroj: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition - #AMZN, týdenní graf - Data z 28. června 2015 do 29. listopadu 2018 - obrázek z 29. listopadu 2018 16:30 GMT

Jaké akcie koupit 2019 - Technická analýza

Akcie Amazonu za poslední roky pouze rostou. Pokud jste například nakoupili akcie v hodnotě $1,000, když byly poprvé představeny v roce 1997, Vaše investice by ke 4. září 2018 vzrostla na $1,362,000.

Jak můžete vidět na grafu výše, akcie Amazon se zdají být "ve hře", protože cenový vývoj sleduje kanál znázorněný modrou čárou v grafu. Techničtí analytici by použili tuto čáru k určení býčího nebo medvědího sentimentu na trhu. Vstup nakupujících do trhu s nedávným dotykem kanálové čáry může značit, že nakupující znovu získávají kontrolu, co myslíte? Fundamentální analýza nám řekne více.

Nejlepší akcie 2019 - Fundamentální analýza

Amazon začal jako online knihkupectví a od té doby se rozrostl do mnoha oborů. Možná proto některá knihkupectví bankrotují, nicméně Amazon je přežil všechny. Společnost se nyní přesouvá na online maloobchod, nákup potravin a obor, který investory fascinuje nejvíce - cloudová práce s počítačem. Tady je, jak Morgan Stanley rozebírá pět hlavních jednotek Amazonu:

obchodování s akciemi


Asi nejzajímavější věc, kterou si z tohoto výzkumu můžete odnést je, že Amazon je známý jako platforma, kde třetí strany (třetí podniky) prodávají produkty uživatelům. Nicméně cloudová služba Amazonu AWS se rozrostla nesmírně a blíží se ke stejným číslům výnosu jako podniky - třetí strany - které s Amazonem spolupracují. Také nezapomeňte na to, že se společnost zabývá čipy umělé inteligence, živě vysílá sportovní události a spojila své síly s Warrenem Buffettem a JP Morganen, aby udělala něco s trhem zdravotnictví.

jaké nakoupit akcie v roce 2019

Zdroj: Markets Insider

Tato úroveň růstu investory a analytiky fascinuje nesmírně, což je patrné i z čísel ohodnocení akcií.

Nejlepší Akcie 2019 - Akcie Berkshire Hathaway

Možná jste o této společnosti neslyšeli, ale asi jste slyšeli o vlastníkovi této společnosti - miliardáři a investorovi Warrenu Buffettovi - přezdívaném Zázrak z Omahy (kde má společnost sídlo). V polovině 60. letech Buffet převzal kontrolu nad textilní manufakturou, která se potýkala s potížemi, a využil její cashflow k investování do dalších podniků.

Tyto investice přinesly společnosti tržní kapitalizaci ve výši $500 miliard dolarů. Některé z těchto investic zahrnují Apple, Bank of America, American Express a Coca-Colu. To dělá Berkshire Hathaway perfektním uchazečem o nejlepší akcie 2019, do kterých investovat a také top US akcie.

nejlepší akcie

Zdroj: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition - #BRKB, týdenní graf - Data od 19. července 2015 do 29. listopadu 2018 - obrázek z 29. listopadu 2018 17:23 GMT

Investice do akcií - Technická analýza

Akcie společnosti Berkshire Hathaway je na pěkné cestě nahoru za posledních pár let. V roce 2017 a od září do října 2018 jsme mohli vidět malý pokles, nicméně nakupující se vraceli na trh na trendovou čáru a jejich předchozí low hladiny. Mnoho technických analytiků by využilo tuto trendovou čáru supportu, která je zvýrazněna modře v grafu výše, jako důkaz k potenciálnímu nákupu akcií. Co nám říká fundamentální analýza s nakupujícími zcela v čele trhu?

Obchodování s akciemi - Fundamentální analýza

Jedna z výhod akcií Berkshire Hathaway je fakt, že máte expozici na několika podnicích v průmyslu, které jsou známé jako 'průmysly navždy'. Patří sem pojišťovací společnosti, veřejné služby, bankovní instituce, železnice a kosmický prostor. V podstatě získáváte expozici na široké škále společností jako je Apple, Bank of America a Coca-Cola. Co je zajímavé, Warren Buffett utratil téměř $1 miliardu dolarů za nákup akcií jeho vlastní společnosti zpět. Je to známé pod pojmem "nákup akcií zpět" a provádí se to pouze, pokud se domníváte, že jsou Vaše akcie levné.

jaké akcie obchodovat

Zdroj: Markets Insider

Analytici jsou v býčím postavení s nejvyšší cenou USD 265.00 a s nejnižší cenou USD 220.00.

Jak nakoupit Akcie 2019

Když se bavíme o akciovém trhu, dva nejpopulárnější způsoby, jak se účastnit, jsou naučit se obchodování s akciemi a naučit se, jak investovat do akcií. Obecně je obchodování akcií považováno za aktivnější přístup a investování do akcií je pasivnější přístup. Jeden z největších rozdílů je časové období, na které se nakupující dívá a na kterých drží své pozice.

Když se učíte, jak obchodovat akcie, většina nakupujících by držela jejich pozice týdny nebo dny. Když se učíte, jak investovat do akcií, většina investorů by cílila na držení svých pozic měsíce nebo roky. Nicméně investování do akcií má určité výhody a zde je jich výčet:

 • Vyplácení dividend: Jako investor si můžete potenciálně vytvořit pasivní příjem s portfoliem společností, které vyplácí dividendy.
 • Čas: To je jedna komodita, kterou nemůžete vzít zpátky. Když držíte investici dlouhodobě, pomáhá Vám to soustředit čas na věci, které jsou pro Vás důležité, jako jsou rodina a kamarádi.
 • Plánování na důchod: Plánování budoucnosti je stejně důležité jako žít přítomností. Učit se investovat do akcií je možné i s malým účtem.

Kde nakupovat akcie 2019

Pokud zvažujete investování do akcií a vybudování Vašeho portfolia nejlepších akcií k investování 2019, budete muset mít přístup k nejlepším dostupným produktům. Jeden takový produkt je investiční účet Admiral.Invest. Admiral.Invest umožňuje investovat do akcií a ETF napříč 15 světově největšími akciovými burzami s obchodní platformou MetaTrader 5. Mezi další výhody patří tržní data v reálném čase zdarma, prémiové tržní zprávy, správa účtu zdarma, nízké komisní náklady a vyplácení dividend.

stáhnout MetaTrader 5

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz

MetaTrader Supreme Edition - exkluzivní plugin

O Admiral Markets

Jako licencovaný broker poskytujeme nejspolehlivější a velice oblíbené obchodní platformy, pomocí kterých máte snadný přístup k CFD kontraktům, akciím a ETF.