Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Vánoce přicházejí dříve! Obchodování se slevou ze spreadu

Listopad 22, 2017 16:33

Sleva ze spreadu může být pro obchodníky velice zajímavá a hlavně přínosná. Náznak něčeho, co mohou obchodníci získat zdarma může způsobit, že prsty "vesele klikají" a spouštějí nové obchody. Sleva ze spreadu představuje skvělou příležitost pro každého obchodníka. Aby byla Vaše cesta bezpečnější, může obchodník využít několik užitečných taktik a osvědčených postupů ke zlepšení jejich úspěšnosti díky slevě ze spreadu - tento článek je popisuje.

Proč sleva ze spreadu?

Mnoho společností se rozhodne pro podporu známých hvězd nebo týmů, ale jiné dávají přednost přímějšímu přístupu - slevě ze spreadu pro loajální obchodníky. Tím, že přijmete slevu ze spreadu, přijímáte ve skutečnosti marketingovou nabídku, podobně jako celebrity získávají sponzorství.

Brokeři také nabízejí obchodníkům slevy ze spreadu jako způsob, jak zlepšit šance na úspěch na Forexu. Čím déle je obchodník aktivní, tím více komise může broker získat. Je tudíž v jejich vlastním zájmu, aby zákazník nejenom přežil, ale aby se také obchodníkovi dařilo. Proč? Je to jednoduchá matematika: čím více má trader financí, tím větší bude mít obchodní objemy a tím větší budou komise. Sleva ze spreadu je prospěšná pro obě strany - jak pro brokera, tak pro tradera. Jednoduše řečeno - broker má zájem, aby byl obchodník úspěšný.

Sleva ze spreadu je win-win situace pro klienta i brokera. Broker obdrží spravedlivý podíl na zisku, affiliate dostane komise a tradeři mohou získat zpět část svých obchodních nákladů.

Slevy ze spreadu je jedna z možností, kterou mohou brokeři nabídnout svým věrným klientům. Jednoduše řečeno se jedná o jednoduché schéma sdílení provizí mezi Vámi a Vaším brokerem. Například pokud obchodujete 1 lot na EUR/USD se spreadem 3 pipy, zaplatíte Vašemu brokerovi 30 USD. Mnoho brokerů si tyto finance nechává pro sebe, ale jsou i někteří - jako Admiral Markets s kampaní "Vánoce přicházejí dříve" - kteří Vám dají 100% slevu jako součást věrnostního programu. Stále budete obchodovat se spreadem, ale pokud splníte dané požadavky, náklady na spread Vám udou vráceny.

Podmínky pro získání slevy ze spreadu s Admiral Markets

Chcete-li přijmout nabídku slevu ze spreadu od Admiral Markets - vyberte si jako obchodní až 3 Vaše oblíbené instrumenty, na kterých můžete získat 100% vrácení spreadu, pokud budou splněny všechny podmínky.

Mějte na paměti, že typický spread představuje typickou hodnotu plovoucího spreadu za běžných tržních podmínek. U indexů je typická hodnota spreadu reprezentována spreadem během obchodních hodin základního akciového indexu, uvedená v pipech.

Mezi instrumenty zahrnuté do této kampaně sleva ze spreadu patří:

Měnové páry

AUD/USD - Australian Dollar vs. US Dollar
EUR/GBP - Euro vs. Great British Pound
EUR/JPY - Euro vs. Japanese Yen
EUR/USD - Euro vs. US Dollar
GBP/AUD - Great British Pound vs. Australian Dollar
GBP/JPY - Great British Pound vs. Japanese Yen
GBP/USD - Great British Pound vs. US Dollar
NZD/USD - New Zealand Dollar vs. US Dollar
USD/CAD - US Dollar vs. Canadian Dollar
USD/JPY - US Dollar vs. Japanese Yen

Indexy CFDs

[DAX30] - DAX30 Index CFD, cash (EUR)
[DJI30] - Dow Jones Index CFD, cash (USD)

Komodity CFDs

GOLD - Gold Spot (100 oz) vs US Dollar CFD
BRENT - BRENT Crude Oil Spot (100 barrels) CFD, USD
WTI - WTI Crude Oil Spot (100 barrels) CFD, USD

Chcete-li požádat o slevu ze spreadu, musíte:

  • Přečtěte si všechny podrobnosti na webové stránce kampaně.
  • Musíte mít existující reálný účet v Kabinetu Tradera, založíte si jej na stránkách kampaně
  • Vložit minimálně 5000 CZK na účet Admiral.Markets nebo Admiral.MT5, který je spojen s Vaší emailovou adresou, která byla použita při registraci kampaně slevy ze spreadu
  • Učiňte vklad mezi 21. listopadem a 22. prosincem 2017
  • Počkejte, až Vás bude Admiral Markets kontaktovat e-mailem a potvrdí, že máte nárok na účast. Tento potvrzovací e-mail bude zaslán na adresu, na kterou jste požádali o slevu ze spreadu.

Podívejte se na tabulku níže, která vysvětluje, jak dlouho bude sleva ze spreadu trvat.

Vklad v EUR; či ekvivalent v CZK nebo USD

Obchodujte po dobu

Od 200 to 1,499

10 kalendářních dnů

Od 1,500 - 4,999

20 kalendářních dnů

Od 5,000 - 19,999

30 kalendářních dnů

přes 20,000

(připravíme Vám individuální nabídku!)

Jak můžete vidět, čím větší vklad, tím na vice dní se sleva ze spreadu vztahuje. Pouze potvrzené live obchodní účty s vkladem (jako jedna transakce) a ne částečně nebo úplně vybranými v časovém úseku, které jsou zde uvedeny, budou mít nárok na slevu.

Mějte na paměti, že prostředky vložené prostřednictvím interních převodů z jiných obchodních účtů se nepovažují za vklad.

Příliš neriskujte

Obchodníci mají tendenci skákat po hlavě do obchodů v monetě, kdy vidí, že je k dispozici sleva ze spreadu, což vede k předvídatelnému výstupu, kdy zlikvidují svůj účet. Tím, že trader zachová stejné riziko a kázeň, povede sleva ze spreadu k lepší výkonnosti na obchodním účtu, jako například dostupnost větší marže a také otevření cesty k plnému obchodnímu potenciálu. Jako standardní pravidlo pro správné řízení rizik by obchodníci neměli riskovat více než 2 až 3 procenta na každé obchodní transakci z volného kapitálu.

Držte se obchodování s Vašimi oblíbenými instrumenty

Mnoho obchodníků chce co nejdříve dostat slevu ze spreadu. Tato cesta může zahrnovat větší riziko. Sleva ze spreadu nabízí možnosti, jak snížit celkové náklady na obchodování. Avšak sleva ze spreadu poskytuje také další výhodu - motivaci k obchodování Vašich oblíbených instrumentů. To může být obzvláště užitečné, když trh akceleruje v cenové reakci a náhle nabídne obchodníkovi více příležitostí.

Strategie diverzifikovaného rizika

Slevy ze spreadu jsou jistě hodnotné a mohou sloužit jako dodatečný zdroj příjmů pro obchodníky s vysokou frekvencí obchodování - jako jsou scalpeři, kteří jsou závislí především na výši spreadu u každého obchodu. V závislosti na volatilitě trhu se obchodníci ohou rozhodnout používat strategii při nízké nebo vysoké volatilitě, zejména v průběhu vánočních svátků.

Strategie při nízké volatilitě

Strategií s nízkým rizikem, používá se 0,5 až 2% rizika na obchod. Obchodníci obvykle obchodují v rámci časových rámců H1-H4, což je nejlepší kompromis mezi výkyvy v průběhu týdne a v rámci dne. Vhodný časový rámec pro obchodování je M15. Obchodník může volit kombinaci scalpingu a intradenních pozic.

Zjistěte více o této strategii při nízké volatilitě v našem článku o obchodování přes Vánoce - PŘIPRAVUJEME!

Strategie při vyšší volatilitě

Strategie s vyšší volatilitou zahrnuje obchodování s rizikem 2% - 5%. Strategie je formou intradenní obchdní strategie, která může představovat obchodníka s dobrými obchodními příležitostmi. Pokud chce obchodník použít strategii s vyšší volatilitou, navrhovanou metodou by byla tato strategie v časovém rámci H1 a H4.

Zjistěte více o této strategii při vysoké volatilitě v našem článku o obchodování přes Vánoce - PŘIPRAVUJEME!

MetaTrader 4 a 5 Supreme Edition

Zkušení obchodníci hledající nejlepší obchodní platformu, která by mohla být použita v celé této kampani i mimo ni, nevypadá jinak než náš exkluzivní MetaTrader Supreme Edition - optimalizované pro MetaTrader 4 a 5. Tyto pluginy podporují nejoblíbenější obchodní platformy na světě s více než 60 jedinečnými obchodními nástroji a indikátory. Vyzkoušejte zdarma ještě dnes!

MetaTrader 4 Supreme Edition


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.