Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

S&P500 drží zisky, USD stále oslabuje - tržní analýza 25.9.2018

Září 25, 2018 12:49

Analýza US indexů S&P500 a DJI

DJIA a S&P500 v pondělí mírně oslabily, i díky platnosti nových cel (ke včerejšímu dni 24.9.) na importované zboží z USA do Číny ve výši 60 miliard USD. Po technické stránce stále zůstávají v uptrendu a větší korekce není zatím na obzoru.

EUR/USD výhled

Euro vůči dolaru posiluje, díky Draghimu, který měl proslov včera a poslal EURUSD výše, významný support je nyní na 1.17331. Zítra – ve středu čekáme ve večerních hodinách zvýšení úrokové sazby v USA, to bude znamenat zvýšenou volatilitu na tomto páru a možné posílení dolaru a pohyb měnového páru EURUSD směrem dolů.

BOJ a monetární politika

Kuroda na meetingu v Osace oznámil, že BOJ bude nadále podporovat ekonomiku nákupem japonských státních dluhopisů a ETF fondů (v roční výši 6 biliónů jenů) a cílí na 2 % inflaci, toto období dle něho může trvat delší dobu. BOJ tak nadále bude pokračovat v kvantitativním uvolňování oproti USA nebo ECB, která již pomalu přemýšlí na zvyšování úrokových sazeb v roce 2019 a ukončuje QE, a to do konce roku 2018. Celou zprávu si můžete přečíst na stránkách BOJ.

Analýza ropy WTI

Ropa WTI se dostala nad 72 dolarů za barel s důležitou rezistencí na 72,84, která musí být pro další růst prolomena. Růstu ropy pomáhají především americké sankce na Írán a obchodní války mezi USA a Čínou. Opec naznačil, že nyní není nutné zvyšovat produkci, navzdory tlatku ze strany Trumpa na nižší ceny ropy. Trumpovi se vysoké ceny ropy nelíbí, OPEC obviňuje za nafukování cen a nazývá OPEC monopolem.

Analýza GBPUSD

Tento měnový pár dnes mírně posiluje navzdory silným negativním fundamentům, které přicházejí z Británie. Mayové se v Salzburgu nepodařilo prosadit dohodu s EU ohledně brexitu, která by přinesla Británii mírnější negativní dopady na ekonomiku. EU jí vyčítá, že si chce jen vyzobat třešničky z dortu a vzkazuje, že buď bude jíst dort celý, nebo ať odejde. Mayová má spory i uvnitř své strany, přemýšlí se i o předčasných volbách nebo novém referendu o brexitu. I přes tato fakta GBPUSD intradenně posiluje s rezistencí 1.31434.

Analytický team Admiral Markets

Demo ucet zdarma

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.