Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

US akciové indexy padají: DJIA, S&P500, Nasdaq – ranní analýza 11.10.2018

Říjen 11, 2018 12:29

Výprodeje na US indexech DJIA, S&P500, Nasdaq. Propadly se o více než 3 %

Nejvíce poté Nasdaq, a to přes 4 %. Největší poklesy zaznamenaly pžedevším technologické akcie jako Netflix, Twitter, Nvidia, Amazon, ale například i luxusní zboží jako Tiffany, Ralph Lauren nebo Tapestry. Pád mohl být způsoben krátkodobými obavami a neudržení emocí před výsledkovou sezónou. Navíc MMF snížil výhled pro růst globální ekonomiky, FED utahuje úrokové sazby a je navíc kritizován Trumpem. Ten včera prohlásil, že se FED snad zbláznil. Na druhou stranu vidíme pozitivní fundamenty – nejnižší nezaměstnanost za posledních 50 let, růst mezd a stabilní inflaci nad 2 %. Proto očekáváme, že budou indexy pomalu zpevňovat a že je tento pád pouze krátkodobou korekcí. První výsledky za 3 kvartál větších společností pak potvrdí, zda mají firmy očekávané tržby a zisky, anebo nikoliv.

Brexit – další posun směrem k dohodě

Britští a evropští vyjednavači dohody se shodli na bodě, že v Severním Irsku by neměly být pevné hranice. Barnier dodal, že je smlouva připravena na 80-85 %. Libra díky těmto zprávám dále posiluje, nejdůležitější rezistence na GBPUSD je 1,32626, kterou musí prorazit, aby posílila ještě výše.

Ropa WTI a BRENT

Mírně oslabily. Pozornost byla v posledních dnech zaměřena na Mexický záliv a hurikán Michael, který omezil 40 % těžby ropy. Avšak zásoby ropy se všeobecně v US zvýšily. Důležitý support je na Brentu na 81,75 USD/barel a na WTI 71,97 USD/barel. Očekáváme pozvolný růst ceny ropy.

Zlato mírně posiluje

Po pádu amerických akcií se cena zlata vyšplhala opět nad rezistenci 1191 USD/oz a stojí před hladinou 1200 USD/oz. Pokud jí překoná, můžeme očekávat růst až k 1212 USD/oz.

Kryptoměny v poklesu, Bitcoin stojí před supportem 6000 USD.

Kryptoměny již delší dobu zažívají konsolidaci bez větších pohybů. Bitcoin se nyní obchoduje kolem 6100 USD, Litecoin poté kolem 50 USD. Pro růst zde chybí fundament, a to již delší dobu a vypadá to, že spekulanti se do větších nákupů hrnout již nechtějí.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.