Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

​Trump kritizuje FED, Brexit: dohoda je za dveřmi – ranní analýza 10.10.2018

Říjen 10, 2018 12:36

Trump kritizuje FED

Trumpovi se nelíbí, že FED zvyšuje úrokové sazby. Nesouhlasí s tak rychlým navyšováním sazeb, nemyslí si, že mají Spojené Státy problémy s inflací. Trump také včera zopakoval, že je připraven uvalit na Čínu další nová cla ve výši 267 miliard USD, pokud se bude Čína mstít za dosavadní uvalená cla.

Brexit – dohoda je za dveřmi

Briánie a EU je blízko finální dohody. Finální rozvodové podmínky by mohly být známy do pondělí. Britská libra reagovala na tuto zprávu posílením vůči dolaru až na rezistenci 1,31766 (GBPUSD), od které pomalu opět oslabuje směrem dolů.

MMF varuje nad rostoucími riziky

Především v rámci mezinárodního obchodu a obchodních válek USA s Čínou. Nůžky mezi vyspělými a rozvíjejícími se ekonomikami se rozevírají. Asijské akciové indexy oslabují, naopak US akciové indexy dlouhodobě stále rostou (vyloučíme-li korekci z posledních dní). Navíc FED utahuje měnovou politiku. MMF snížil výhled globálního růstu, očekávaný globální růst v letech 2018 a 2019 je nyní 3,7 %, což je pokles o 0,2 % z předpovědi minulé (3,9 %).

EURUSD stále oslabuje

Měnový pár EURUSD je stále v downtrendu. Euro oslabuje i díky italskému státnímu rozpočtu, který musí být nyní schválen evropskou komisí. Po technické stránce je na EURUSD nejdůležitější rezistence 1,1526 a support až na 1,14226.

Hang Seng index pokračuje v poklesu

Hongkongský akciový index po ránu oslabuje a míří k důležitému supportu 26026 bodů. Pokud bude tento support prolomen, můžeme vidět ještě větší pokles než doposud, další důležitá zastávka je až na 25039 bodech.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.