Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Top tipy pro obchodování o Vánocích

Listopad 29, 2017 10:13

Sváteční období se rychle blíží a myšlenky obchodníků jsou pravděpodobně někde jinde. Ať už je to plánování nového roku, nakupování dárků pro své blízké nebo snění o nekonečných svátcích. To je všechno v pořádku. Byl to dlouhý rok, proč si neodpočnout, dát si vaječný koňak a rozbalit dárky?

Můžete to tak udělat, ale vždy tu budou obchodníci, kteří prostě nikdy nemají dost a chtějí z trhu vymáčknout poslední pipy i před Vánocemi. Pro ty, kteří chtějí obchodovat, připomínáme jednu důležitou věc, a tou je volatilita, která ke svátkům patří.

Jak se vypořádat s předvánoční volatilitou

Aktivita v seancích před Vánocemi může být odlehčenější než obvykle. Odlehčenější obchodování může být pro obchodníky dobré, protože fluktuace je klidnější, a proto technicky přesnější. Volatilita není zaujatá. Může se zvýšit nebo snížit v uptrendu i v downtrendu měnového páru a naopak. Tendence a posuny ve volatilitě nám napovídají, jak bychom měli obchodovat.

Z tohoto důvodu bychom měli být schopni vybrat si mezi strategiemi nízké volatility a strategiemi vysoké volatility, které jsou vhodné pro předvánoční období v obchodování.

Listopad i prosinec mohou být skvělé měsíce pro obchodování z následujících důvodů:

  • Zisky
  • Trendy
  • Mezibankovní korelace

Větší vybírání zisků s sebou nese většinou vyšší volatilitu. A ta je tvořena velkými hráči (chytrými penězi). Z tohoto jednoduchého důvodu může být velmi ziskové skočit po takových obchodech vytvořených chytrými penězi. Breakouty denních/týdenních/měsíčních hladin mohou být využity ve Váš prospěch, pokud jste na správné straně trhu.

Pokud jde o denní obchodování, trendy se většinou tvoří během tří prvních hodin každé hlavní seance - Londýn, New York, Tokyo. Pokud jste na správném místě ve správný čas, stačí Vám jeden obchod a budete mít skvělý den. Trend, který se formuje během listopadu a prosince může udělat Vaše Vánoce ještě veselejší. Proto byste mohli vyzkoušet denní obchodování a využít všechna možná nastavení.

Mezibankovní korelace je velmi silná mezi jenem křížícím indexy jako je Nikkei, DAX a SP500. JPY je spojený s rizikovými a nerizikovými sentimenty v tříde rizikových aktiv, jako jsou akcie a nebo i do určité míry komodity. Následkem toho je na JPY celkem slušná volatilita a dobrá příležitost pro obchodování. Obchodníci často provádějí na jenu díky jeho nízkým úrokovým sazbám v Japonsku carry trade, což přidává na volatilitě tohoto páru.

S Admiral Markets přicházejí Vánoce dříve!

Skvělé zprávy! Od 21. listopadu do 22. prosince 2017 – nabízí Admiral Markets rabat ze spreadu na 15 nejčastěji obchodovaných instrumentech! Vše, co musíte udělat, je jít na stránku kampaně a:

  1. Vybrat si až tři instrumenty a zaregistrovat se;
  2. Počkat, než Vás budeme kontaktovat s potvrzením, že jste byli zařazeni do kampaně a poté začít obchodovat;
  3. Pokud splníte všechny podmínky, obdržíte kompenzaci spreadu!

Všechno je popsáno na naší webové stránce věnované této kampani.

S Admiral Markets přicházejí Vánoce dříve!

Jaké strategie mohou být použity na Vánoce?

Níže Vám ukážeme dvě strategie, které mohou být využity během svátečního období.

První strategie je strategie na nízkou volatilitu a druhá je strategie na vyšší volatilitu. Obě jsou vhodné pro obchodování v období Vánoc. Lze je využít v obou platformách - MetaTrader 4 i MetaTrader 5.

MetaTrader 4 pro Windows

Obě strategie jsou také vhodné pro všechny páry, indexy, komodity, které jsou součástí kampaně S Admiral Markets přicházejí Vánoce dříve.

Měnové páry

Cash indexy CFD

Komodity CFD

AUD/USD - australský dolar vs. americký dolar

[DAX30] - DAX30 Index CFD, cash (EUR)

GOLD - spot zlato (100 oz) vs. americký dolar CFD

EUR/GBP - euro vs. britská libra

[DJI30] - Dow Jones Index CFD, cash (USD)

BRENT - BRENT ropa crude oil spot (100 barelů) CFD, USD

EUR/JPY - euro vs. japonský jen


WTI - WTI ropa crude oil spot (100 barelů) CFD, USD

EUR/USD - euro vs. americký dolarGBP/AUD - britská libra vs. australský dolarGBP/JPY - britská libra vs. japonský jenGBP/USD - britská libra vs. americký dolarNZD/USD - novozélandský dolar vs. americký dolarUSD/CAD - americký dolar vs. kanadský dolarUSD/JPY - americký dolar vs. japonský jen1. Strategie pro nízkou volatilitu

Strategie pro nízkou volatilitu se používá pouze, pokud se cena pohybuje pomalu.

Graf: Sloupcový graf

Indikátory: ADX (14) a Admiral Pivot (nastaveno na H1 pivots)

Musíme zkontrolovat, zda je trh ve fázi zahlcení. Hlavní princip je nakupovat nízko a prodávat vysoko. Nejdříve je nutné určit, zda je cena nízko či vysoko.

Fáze zahlcení (když je cena nízko): 3 po sobě jdoucí down close ( 3 Lower Lows )
Fáze zahlcení (když je cena vysoko): 3 po sobě jdoucí up close ( 3 Higher Highs)

Timeframe: M15

ADX by měl být pod 25 a menší než 3 sloupce předtím.

Long pozice: ADX pod 25 a menší než 3 sloupce předtím. Cena musí udělat 3 po sobě jdoucí lower lows. Nakupujte nad třetím lower low na jakémkoliv Admiral Pivot supportu.

Short pozice: ADX pod 25 a a menší než 3 sloupce předtím. Cena musí udělat 3 po sobě jdoucí higher highs. Prodávejte na třetím higher high na jakékoliv Admiral Pivot rezistenci.

Cíl: Na třetí svíčce zavřete po vstupu nebo na dalším Admiral H1 Pivot.

Stop loss: 3-4 pipy nad/pod posledním swingem high/low.

Maximální Stop Loss: Ne více než 12 pipů + spread.

Zdroj: EUR/USD M15, listopad 2017, Admiral Markets MT4SE

2. Strategie pro vysokou volatilitu

Vánoční sezóna není vždy volatilní jako obvykle, na trhu byste měli vždy očekávat překvapení. Z tohoto důvodu by mohla být tato patentovaná strategie Nenada Kerkeze T velmi užitečná, pokud se volatilita zvýší.

Graf: Svíčkový graf

Indikátory: Pouze cena

Obchodníci musí hledat sestavu svíček s názvem Marubozu.

Zdroj: Nenad Kerkez T

Zdroj: Nenad Kerkez T

Timeframe: H1 a H4

Svíčka Marubozu může být buď býčí nebo medvědí. Býčí Marubozu svíčka se vyznačuje silným nakupováním na supportu nebo při proražení rezistence. Medvědí Marubozu svíčka se vyznačuje silným prodejem na rezistenci nebo při proražení supportu.

Long pozice: Když se objeví býčí Marubozu svíčka, obchodníci musí namalovat fibonacci retracement ode dna k vrcholu Marubozu svíčky, včetně následující svíčky, pokud to prorazí high Marubozu svíčky. Vstupy jsou rozděleny do několika pozic. 61.8, 78.6 a 88.6 jsou vstupy.

Short pozice: Když se objeví medvědí Marubozu svíčka, obchodníci musí namalovat fibonacci retracement od vrcholu ke dnu Marubozu svíčky, včetně následující svíčky, pokud to prorazilo low Marubozu svíčky. Vstupy jsou rozděleny do několika pozic. 61.8, 78.6 a 88.6 jsou vstupy.

Zdroj: USD/JPY H1, listopad 2017, Admiral Markets MT4SE

Zdroj: EUR/USD H4, červen - červenec 2017, Admiral Markets MT4SE

Toto video podrobně vysvětluje celou strategii (pouze v angličtině):

MetaTrader 4 a 5 Supreme Edition

Zkušení obchodníci, kteří hledají nejlepší obchodní platformu, kterou by mohli využít po dobu kampaně, už nemusí hledat, protože naše exkluzivní MetaTrader Supreme Editions - je optimalizovaná pro MetaTrader 4 i 5. Tyto pluginy vylepší světově nejoblíbenější platformu, protože obsahují více než 60 unikátních obchodních nástrojů a indikátorů. Vyzkoušejte ještě dnes a zdarma!

MetaTrader Supreme Edition


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.