U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Společnost Slack bude veřejně obchodovaná! Přinášíme vše, co potřebujete vědět

Červen 20, 2019 12:22

Slack bude veřejně obchodovaná

Slack Technologies Inc, populární cloudová platforma pro spolupráci na pracovišti, bude nabídnuta k veřejnému obchodování na newyorské burze pod symbolem WORK. Na rozdíl od jiných veřejných nabídek za miliardy dolarů od Uber a Lyft v letošním roce, to Slack udělá jinak - přímým zápisem, z čehož jsou investoři velmi nadšení.

Pojďme se podívat na přímý zápis Slacku, stanovený na 20. června 2019, podrobněji. Co to znamená pro budoucnost společnosti a jak byste mohli využít veřejnou nabídku Slacku prostřednictvím Admiral Markets.

Kdo je Slack Technologies Inc.?

Slack je americká softwarová společnost založená v roce 2009, která nabízí cloudové nástroje pro spolupráci na pracovišti a online služby. Společnost se může pochlubit více než 10 miliony aktivních uživatelů denně na své platformě s více než miliardou zpráv a 50 miliony hodin komunikace za každý týden. Mnoho inovativních a moderních společností jako Trivago, BBC, IBM a ANO! - také Admiral Markets používá Slack!

Proč provádí Slack přímý zápis na burzu?

Tradičně si společnosti - například Uber a Lyft - najímají investiční banky, aby řídily proces nabídky veřejnosti prostřednictvím prvotní veřejné nabídky (IPO). V takovém případě by byly investičním bankéřům a upisovatelům vyplaceny miliony dolarů, aby odhadly poptávku po akciích k prodeji, správu nabídky a ocenění, jakož i celkový proces zápisu.

Slack však provádí přímý zápis, což znamená, že nebude používat investiční banku pro IPO ani vydávat nové akcie. Pokud se rozhodnete koupit akcie Slacku, budete nakupovat stávající akcie přímo od akcionářů společnosti a raných investorů. V podstatě čistá nabídka a poptávka bude určovat obchodní cenu Slacku, na kterou dohlíží tvůrce trhu Citadel Securities LLC s Morgan Stanley v roli poradce.

Přímý zápis není typický pro společnosti, které jsou chtějí nabídnout svoje akcie veřejně. Byl však proveden společností Spotify, která v roce 2018 zapsala své akcie přímo na newyorské burze cenných papírů. Zatímco uvedení akcií může být trochu rozdílné, tak rozhodnutí investora, jestli do Slacku investovat by se mělo zaměřit na dlouhodobý fundament společnosti.

Jak vypadá finanční situace Slack?

Mít co nejvíce dat a informací je vždy užitečné při rozhodování, zda budete investovat nebo ne. Níže uvádíme, co zatím víme o financích Slacku z jejich registračního formuláře S-1 u Komise pro cenné papíry a burzy (SEC):

 • Více než 95 000 organizací platí za používání Slack.
 • 575 největších zákazníků přispělo 40% celkových příjmů za poslední fiskální rok končící 31. lednem 2019.
 • Více než 500 000 organizací má bezplatný předplatitelský plán.
 • 400,6 milionu dolarů příjmů v posledním fiskálním roce.
 • Tržby vzrostly o 82% oproti předchozímu fiskálnímu roku.
 • Slack měl ve svém posledním fiskálním roce ztrátu 140,7 milionu USD oproti 181 milionům dolarů v předchozím roce.

Jak investovat do Slacku

Společnost očekává, že bude oceněna mezi 16 miliardami až 17 miliardami dolarů, když akcie společnosti budou nabídnuty veřejnosti, což stanoví potenciální cenu akcií společnosti mezi $ 25 a $ 28. Vzhledem k tomu, že se jedná o přímý výpis, cena akcií by mohla být při prvním otevření pro obchodování poměrně volatilní.

Mít dlouhodobý pohled, stejně jako ostatní institucionální investoři, je nezbytné při rozhodování, zda do Slacku investovat. Prostřednictvím Invest.MT5 budete brzy moci investovat do akcií Slack, poté co se uklidní počáteční volatilita. Můžete také využít dalších výhod, jako jsou:

 • Možnost investovat do tisíců akcií a ETF z 15 největších burz na světě.
 • Otevření účtu s minimálním vkladem pouze 1 € a investovat od pouhých 0,01 USD za akcii s minimálními transakčními poplatky ve výši pouze 1 USD na americké akcie.
 • Získat bezplatná tržní data v reálném čase, bez prodlení, bez dodatečných nákladů.
 • Vytvořit si pasivní příjmy inkasováním dividend.
 • Použití světově proslulé obchodní platformy MetaTrader 5 pro více tříd aktiv na obchodování.

Závěr

Přímý zápis Slacku shromažďuje obrovské množství pozornosti ze všech koutů světa, protože další multi miliardová společnost bude letos nabídnuta veřejnosti. Investování do jejích akcií bude v krátké době k dispozici. Mezitím klikněte na níže uvedený banner, abyste se mohli dozvědět více o výhodách účtu Invest.MT5, abyste mohli být připraveni:

Invest.MT5 obchodování akcií a ETF

Informace a analytických materiálech:

Uvedené údaje poskytují další informace o všech analýzách, odhadech, prognózách, prognózách, tržních revizích, týdenních výhledech nebo jiných podobných hodnoceních či informacích (dále jen „analýza") zveřejněných na internetových stránkách Admiral Markets. Než učiníte jakákoli investiční rozhodnutí, věnujte pozornost následujícímu:

 1. Toto je marketingová komunikace. Zveřejněný obsah je pouze pro informační účely a v žádném případě si ji nelze vyložit jako investiční poradenství nebo doporučení. Obsah nebyl připraven v souladu s právními požadavky, navrženými k podpoře nezávislého investičního výzkumu a není předmětem žádného zákazu pro šíření investičního výzkumu.
 2. Jakékoliv investiční rozhodnutí činí klient sám a investiční společnosti Admiral Markets Group AS (Admiral Markets) nejsou odpovědné za jakékoliv ztráty nebo škodu plynoucí z takového rozhodnutí, ať už je založeno na analýze či nikoliv.
 3. Aby Admiral Markets zabezpečila zájmy klientů a aby byla zajištěna objektivita analýzy, byly zavedeny relevantní interní procedury pro prevenci a správu střetu zájmů.
 4. Analýza je připravena nezávislým analytikem Jitanem Solanski, nezávislý redaktor (dále jen "autor") a je založena na osobních odhadech autora.
 5. Zatímco se snažíme zajistit, aby byly zdroje analýzy spolehlivé a aby byly všechny prezentované informace srozumitelné, včasné, přesné a úplné, Admiral Markets negarantuje přesnost a úplnost informací obsažených v analýze.
 6. Jakýkoliv namodelovaný nebo předchozí výkon finančních instrumentů uvedený v publikaci si nelze vyložit jako slib, garanci nebo implikaci ze strany Admiral Markets vůči budoucím výkonům. Hodnota finančního instrumentu může růst i klesat a zachování hodnoty aktiva není garantováno.
 7. Produkty obchodované s finanční pákou (včetně rozdílových smluv) mají spekulativní povahu a mohou vyústit ve ztráty nebo zisky. Předtím než začněte obchodovat, se prosím seznamte se všemi riziky.