Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Italové se „uskromní", zlato nad 1200 USD/oz. - tržní analýza 3.10.2018

Říjen 03, 2018 12:56

Italská vláda navrhla nižší schodky rozpočtu pro 2020 a 2021

Italská vláda se nakonec bude držet schodku státního rozpočtu ve výši 2,4 % HDP, avšak v dalších letech schodek rozpočtu sníží na 2,2 až 2 % HDP v roce 2021. Vláda původně navrhovala schodek ve výši 2,4 % HDP pro všechny 3 roky. Měnový pár EURUSD reaguje mírným růstem, avšak z technického pohledu je stále v dlouhodobějším downtrendu.

Zlato nad 1200 USD/oz.

Zlato se dostalo nad významnou rezistenci 1191 a především nad 1200 USD za trojskou unci, avšak tento růst vrátil cenu pouze do dlouhodobého pásma, kde se zlato již několik týdnů pohybuje. Toto pásmo má rezistenci na 1212 USD/oz. a support na 1191 USD/oz. Navíc US indexy stále rostou, US ekonomice se daří a důvod pro prudší růst zlata zatím žádný není.

Ropa BRENT a WTI na 4 ročních maximech

Ropa Brent a WTI dlouhodobě posilují, dostaly se na ceny z let 2014 a ani technická analýza nenaznačuje, že by tento růst měl ustát. Další rezistence na ropě BRENT je 90 dolarů za barel a na WTI je prostor k růstu až na 79,09 USD za barel. Vyšší ceně ropy nahrávají také sankce USA proti Íránu, druhá vlna začne platit od 4. listopadu.

DJIA na historických maximech

Index DJIA vytvořil včera nová historická maxima a stojí před rezistencí 26899 bodů, kterou musí překonat pro pohyb výše. Naopak index Nikkei mírně oslabil díky poklesu akcie Facebook.

DAX30 dnes uzavřen – státní svátek v Německu

Index DAX30 dnes nebude možné obchodovat díky státnímu svátku v Německu. Trh otevře opět zítra v 8:00 našeho času, více informací si přečtěte na našich stránkách admiralmarkets.cz. Index DAX se včera po technické stránce odrazil od supportu 12219 a zamířil výše. Tento support zůstane významný i pro další obchodní dny. Pokud se pod něj DAX30 dostane, očekáváme pokles až k úrovni 12161 bodů.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.czUpozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.