Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Powell: US ekonomice se neobvykle daří - tržní analýza 4.10.2018

Říjen 04, 2018 12:46

Jerome Powell prohlásil, že se US ekonomice vede neobvykle dobře.

A to na základě dat ze sektoru služeb a trhu práce. Powell očekává, že tento trend bude pokračovat. DJIA se včera dostal na historická maxima, nyní po ránu růst koriguje. Výnosy 10 letých státních dluhopisů vyskočily na nejvyšší úrovně od roku 2011 nad 3,18 %. Powell také připomněl, že FED chce zvyšovat úrokové sazby, a to možná až nad neutrální pásmo 2,5 % - 3 %. Další data z trhu práce očekáváme zítra ve 14:30 v rámci NFP reportu, který zahýbe s volatilitou, a pokud budou data pozitivní, může to podpořit zvednutí úrokové sazby ještě letos.

Brexit - Mayová se snaží, jak může

Mayová se snaží urychlit návrh dohody ohledně Brexitu. S evropskými leadery se setká 17. listopadu v Bruselu, kde se očekává průlom v oblasti budoucnosti irských hranic. Jakmile bude záležitost vyřešena, může se soustředit na obchodní dohody s EU. Otázkou je, zda jí parlament v dohodách o Brexitu podpoří, pokud nikoliv, může to znamenat pokles libry. V opačném případě růst až nad hladinu 1,301 na měnovém páru GBPUSD.

Ropa stále roste

Ropa BRENT a WTI pokračuje ve své rallye k hladině 100 USD za barel. Důležitá rezistence na WTI je na hladině 76,56 USD a na BRENTU je cesta bez významných rezistencí k 90,60 USD otevřená.

DAX30 opět otevřen po státním svátku

Německý index DAX30 je opět otevřen k obchodování po včerejším svátku. Významný support je na hladině 12219 bodů, od kterého se index odráží. Pokud by byl prolomen, cesta je otevřena k 12161 bodům. Naopak důležitá rezistence je na 12319 bodech, kde jsme DAX30 mohli vidět v pondělí.

Analýza AUDUSD a NZDUSD

Tyto komoditní měny oslabují na nová minima za několik let. Úrokové sazby tyto země nezvyšují a úrokový diferenciál mezi USD a těmito měnami roste.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.