Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Data z US trhu práce: NFP nepřekvapily – tržní analýza 8.10.2018

Říjen 08, 2018 12:44

NFP report z US trhu práce

V září se v nezemědělském sektoru vytvořilo pouze 134 tisíc nových pracovních míst, avšak míra nezaměstnanosti klesla o 0,2 % bodu na 3,7 %, což je nejníže za posledních 50 let. Průměrná hodinová mzda vzrostla o 8 centů a revize předchozích měsíců ukázaly, že se vytvořilo více nových pracovních míst, průměrně to je za poslední 3 měsíce 190 tisíc. Americký dolar po vyhlášení zprávy posílil, poté oslabil, avšak nyní již páteční ztráty stáhnul. Americké ekonomice se daří a je to vidět i na ostatních datech.

Brexit – dohoda je z 90 % na papíře

Řekl irský ministr zahraničních věcí Simon Coveney. Body, na kterých se strany ještě nedohodly, se týkají především irských hranic. Jakmile tuto otázku vyřeší, mohou přejít k podpisům. Jean-Claude Juncker řekl, že pokud nebude dohoda dokončena v říjnu, stane se tak v listopadu. Libra reagovala růstem, avšak nyní po ránu oslabuje.

Čína snížila povinné minimální rezervy

Čína snížila sazbu povinné minimální rezervy a uvolní tak 1,2 bilionu Juanů na podporu aktivit v čínské ekonomice. Zahájila tak první stimuly zpomalující se čínské ekonomiky, které jsou způsobeny částečně i obchodní válkou mezi USA a Čínou.

Akciové indexy oslabují

Hlavní americké akciové indexy DJIA a S&P500 minulý týden oslabily. Avšak DJIA minulý týden lámalo nové rekordy, nyní stojí před důležitým supportem 26314 bodů. Pokud support prolomí, může se podívat níže. Akciové indexy padají také z důvodů růstu výnosů 10letých státních dluhopisů, které dosahují výše 3,2 %.

AUDUSD padá volným pádem

Měnový pár AUDUSD se dostává pod tlak medvědů. Po prolomení měsíčního low za září (0,70847) pokračuje v pádu a zatím cena nenaznačuje, že by se měl kurz otočit.

DAX30 před hladinou 12000 bodů

Německý akciový index DAX oslabuje a stojí před psychologickým supportem 12000 bodů a dále 11990 bodů, kde by se mohl na chvíli zastavit a konsolidovat.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.