Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Nová dohoda USMCA, Musk v potížích - tržní analýza 1.10.2018

Říjen 01, 2018 12:42

Dohodu NAFTA nahradí dohoda USMCA

Spojené státy se dohodly s Kanadou a Mexikem na nové obchodní dohodě, která nahradí 24 let starou Severoamerickou dohodu o volném obchodu NAFTA. Nová dohoda se bude jmenovat Dohoda mezi USA, Mexikem a Kanadou – USMCA. Tato smlouva slibuje, že nabídne podnikatelům kvalitní obchodní dohodu, která zajistí svobodnější trhy a hospodářský růst v regionu. Má vytvořit dobře placená pracovní místa a posílit střední vrstvu. Nová dohoda má být podepsána koncem listopadu. Kanadský dolar, stejně tak jako mexické peso a americký dolar posílily. Americké indexy si také polepšily.

Musk končí

Elon Musk končí jako předseda představenstva Tesly. Mínulý týden ve čtvrtek na něj SEC (komise pro cenné papíry) podala žalobu, a nakonec se s komisí dohodl na tom, že odstoupí z pozice předsedy představenstva, jako CEO nadále zůstává. Také musí zaplatit pokutu 20 milionů USD, stejně jako společnost Tesla. Zpátky do funkce předsedy představenstva nemůže být zvolen po dobu 3 let. Očekáváme, že se cena akcie Tesly po otevření trhů v 15:30 propadne.

Indexy S&P500 a DJIA rostou

Americké indexy S&P500 a DJIA pokračují růstem. Pomohla jim nová dohoda mezi USA, Kanadou a Mexikem. Po technické stránce je zde ještě prostor pro růst, důležitá rezistence na S&P500 je na úrovni 2940 bodů, u DJIA je to 26168 bodů. Pokud cena překoná tyto úrovně, můžeme vidět další posilování.

Zlato padá

Zlato překonalo důležitý support 1191 USD/oz a míří směrem dolů k dalšímu supportu 1180. Zlato šlo několik týdnu směrem do strany a nejevilo známky silnějšího růstu a toto oslabení znamená, že si v downtrendu chvíli pobude.

Česká koruna oslabila

Minulý týden zvedla ČNB úrokové sazby o 0,25 % bodu na 1,5 %, avšak koruna oslabila jak vůči dolaru, tak euru. Nyní se situace začíná pomalu otáčet a vidíme náznaky intradenního posilování koruny.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.