U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

​Mayová si upevnila pozici leadera – tržní analýza 13.12.2018

Prosinec 13, 2018 11:41

Mayová ustála hlasování o nedůvěře a GBP/USD

Tereza Mayová získala včera v hlasování o nedůvěře ve svůj prospěch 200 hlasů z 317 možných. Ustála tak tlak, který na ní byl vyvinut po tom, co bylo shromážděno potřebných 48 hlasů z řad její strany. Upevnila si tak pozici leadera, jelikož další hlasování o nedůvěře nemůže být vyvoláno dalších 12 měsíců. Dnes se Mayová vydala opět do Bruselu, kde bude projednávat především otázku irských hranic. Evropští zastupitelé nejsou moc nadšeni a otevřeni diskusi pouze k tomuto bodu, jak již v minulosti pronesly. Brexit se tak značně komplikuje a je to vidět i na britské libře, která si prožívá turbulentní období.

Měnový pár GBP/USD od včerejšího dne značně posílil, nad důležitou rezistenci 1,26245, která představuje 61,8 % roční fibonacci retracement za rok 2017. Krátkodobě tak libra posílila, avšak fundamenty zůstávají ve prospěch oslabování.

Americké akciové indexy DJIA, S&P500, Nasdaq 100

Z intradenního pohledu jdou směrem do strany, ne-li mírně oslabují. Index Dow Jones se obchoduje za 24575 bodů a nejdůležitější rezistencí stále zůstává high za rok 2017 – hladina 24902 bodů. Index S&P500 je nyní 2655 bodů a hladina 2697 je jeho významná rezistence. Technologický Nasdaq 100 svádí boj o rezistenci 6821 bodů. Zdá se, že Vánoce v US nebudou býčí nýbrž medvědí.

Ropa Brent a WTI

Ropa se od snížení produkce ropy a navrácení do delší range vyvíjí stabilně, ropa Brent se obchoduje za 60 USD/ barel a pohybuje se v rozpětí mezi rezistencí 61,96 USD/barel a supportem 58,58 USD/barel. Ropa WTI se vyvíjí dost podobně, obchodní range je od 51,14, což je aktuální support, až po rezistenci 53,34 USD/barel.

Německý akciový index DAX30 a EUR/USD

Jak německý akciový index DAX, tak měnový pár EUR/USD posílili. DAX se obchoduje nad hladinou 10881 bodů, což je aktuální support. Měnový pár EUR/USD narazil na rezistenci 1,13910, od které se odrazil směrem dolů.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz