Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Korekce nebo začátek většího pádu? Ranní analýza 12.10.2018

Říjen 12, 2018 12:34

US akcie konsolidují, asijské trhy lehce posilují

Po včerejších výprodejích na US akciových indexech přichází konsolidace. US akciové indexy stahují včerejší ztráty a očekáváme pohyb směrem do strany. Indexy DJIA a S&P500 se dostaly da D1 grafu pod klouzavý průměr s periodou 200, avšak dlouho zde nepobyly. Pod tento klouzavý průměr se dostaly již několikrát v průběhu letošního roku a vždy se cena dostala zpět. Avšak negativních fundamentů začíná přibývat a kormidla FEDu se otáčejí. Asijské akciové indexy po ránu lehce posilují, Hang Seng index znovu míří k hladině 26000 bodů.

Donald Trump se sejde s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem (Xi Jinping)

Během meetingu G-20 příští měsíc v Argentině. Budou jednat o obchodní dohodě mezi US a Čínou, avšak Trump řekl, že na takovou dohodu není Čína ani zdaleka připravena.

US dolar oslabuje

Americký dolar oslabil. US index klesl až na hladinu 95 bodů, kde se nachází významný support a zde by se cena měla na chvíli zastavit, ne-li odrazit zpět do dlouhodobého uptrendu. EURUSD za posledních pár dní zpevnilo, důležitý je nyní support 1,15876, pokud bude prolomen, podíváme se na tomto měnovém páru ještě níže.

Zlato prolomilo významnou rezistenci 1212 USD/oz.

Zlato posílilo díky propadu akciím po celém světě. Avšak průraz byl tak rychlý a postavený spíše na emocích než na dlouhodobé změně trendu. Očekáváme pomalé oslabení zlata až k supportu 1212 USD/oz. a pokud poté bude zlato opět posilovat, můžeme uvažovat o dlouhodobějším otočení trendu.

Analýza ropy BRENT a WTI

Obě ropy se svezly s výprodeji a akciovém trhu. Brent se dostal pod support 81,75 USD/barel a WTI pod 71,97 USD/barel. Pro opětovný růst se musí dostat nad tyto hladiny.

GBPUSD posiluje

Na britské libře můžeme vidět již několik dní růst. Je to dáno především dohodou mezi UK a EU, která je již za dveřmi. Je zde ještě hodně práce, avšak do konce roku by mělo být jasno. Po technické stránce stojí libra na GBPUSD před rezistencí 1,32626, která jí v posilování zbrzdí.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.