U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

​ECB končí s podporou EU ekonomiky – tržní analýza 14.12.2018

Prosinec 14, 2018 11:49

Adventní nálada na finančních trzích je ve stylu nejistoty Brexitu, konce podpory EU ekonomiky ze strany ECB a oslabování akciových US indexů. Co se děje dnes na finančních trzích?

ECB do konce roku ukončí QE, co na to EUR/USD

Evropská centrální banka dle očekávání oznámila, že ukončí kvantitativní uvolňování do konce roku. To znamená, že již nebude dále nakupovat nové dluhopisy a aktiva a podporovat tak evropskou ekonomiku. Ta se nyní postaví na vlastní nohy a uvidíme, jak moc daleko je schopna bez podpory ECB dojít. Stávající dluhopisy budou refinancovány, takže částečná podpora zde zůstane, avšak další aktiva již ECB nakupovat nehodlá. Hrozbou stále zůstává několik zemí, v popředí Itálie, která se s Bruselem dohodla na snížení schodku rozpočtu z 2,4 % HDP na 2,04 % HDP.

Měnový pár EUR/USD aktuálně oslabuje a blíží se k supportu 1,12825, dále poté k 1,12158. Na všech časových rámcích je pod klouzavým průměrem s periodou 100 a z černých svíček se nezdá, že by se chtěl kurz otočit.

Americké akciové indexy DJIA, S&P500, Nasdaq 100

Opět oslabují. Akciový index Dow Jones směřuje k supportu 24138 bodů a nachází se pod high za rok 2017. Index S&P500 je nyní pod supportem 2631 bodů a prostor pro pokles má až k hladině 2590 bodů. Technologický Nasdaq 100 také oslabuje k nejdůležitějšímu ročnímu supportu 6525. Pokud by byl tento support prolomen, můžeme vidět ještě větší poklesy.

Ropa Brent a WTI

Na ropě pozorujeme pozitivní fundamenty pro růst ceny. Ropa BRENT a WTI posiluje směrem k lokálním maximům, kde se nacházejí důležité rezistence. Na ropě Brent se jedná o rezistenci 61,96 USD/barel a na ropě WTI jde o hladinu 53,34 USD/barel.

Německý akciový index DAX30

Oslabuje. Ne příliš pozitivní výsledky PMI z Evropy ještě dopomáhají k dnešnímu oslabování. Aktuálně se obchoduje za 10746 bodů a suport má na 10585 bodech.

Drahé kovy – Zlato a Stříbro

Mírně oslabují a korigují svůj růst. Zlato oslabilo na 1238 USD/unce, support má na 1237 USD/unce. Stříbro se navrátilo ke své významné hladině a supportu – 14,623 USD/unce, o který povede boj.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz