Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Mayová pracuje na nové dohodě, RBA ponechala sazby na 1,5 % - tržní analýza 2.10.2018

Říjen 02, 2018 12:49


RBA – Australská centrální banka ponechala úrokové sazby na 1,5 %

Expanze ekonomiky pokračuje a míra nezaměstnanosti je nízká. Odhad pro růst australské ekonomiky je nad 3 % v roce 2018 a 2019. Očekává se také růst inflace nad 2 %.

BREXIT - Mayová pracuje na nové dohodě

Britská premiérka Mayová plánuje kompromisy ohledně irských hranic, aby dosáhla dohody s EU. Britská libra nyní i přes tento fundament oslabuje pod významný support 1,3018 a prostor pro pokles je otevřen.

EURUSD padá kvůli Itálii

Eurodolar oslabuje díky obavám ohledně fiskální politiky Itálie. Dřívější pokles byl také způsoben kvůli navrhovanému schodku ve výši 2,4 % HDP pro rok 2019. Italské krátkodobé výnosy dluhopisů rostou a zvyšuje se tak riziková přirážka vůči německým dluhopisům.

Index DAX30 před významným supportem

Index DAX30 stojí aktuálně před významným supportem 12219 bodů. Pokud hladinu prolomí, cesta se otevírá až k psychologické hladině 12000 bodů. Z denního a týdenního pohledu je na tomto instrumentu downtrend.

Akcie Tesly posílily

Akcie Tesly jsou nyní jako na houpačce. Trh vzal zprávu o dohodě Muska a SECu pozitivně a akcie posílila na 309 USD za akcii. Nyní očekáváme, že po těchto skandálech bude cena akcie stabilnější a nebude zažívat takovéto propady a růst v řádech desítek procent.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.