U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Akcie Facebook spadly o 7% kvůli Skandálu zneužití Dat

Prosinec 21, 2018 11:31

Facebook Skandál

Facebook má opět problémy. Dle zprávy z The New York Times tato sociální síť údajně poskytla přístup k soukromým Facebookovým zprávám v messengeru dalším tech společnostem jako jsou Spotify a Netflix. Toto odhalení přišlo po velmi turbulentním roce pro Facebook.

Jednou králem Silicon Valley a nyní je Facebook zamořen skandály, které dle miliardářského indexu Bloomberg vymazaly více než $17.8 miliard dolarů čistého jmění zakladateli Marku Zuckerbergovi. Pojďme se podívat na celou situaci do detailu.

Facebook Akcie - O jaké nařčení zneužití dat se jedná?

Interní dokumenty získané od The New York Times ukazují, že Facebook spolupracoval s více než 150 společnostmi, aby získal uživatele a pomáhal ostatním obejít obvyklá pravidla ochrany soukromí. Ve zprávě byly zmíněny další tech společnosti, které napomohly výprodeji na tech trhu.

Zpráva například tvrdí, že Amazon obdržel přístup ke jménům a kontaktním informacím uživatelů Facebooku, zatímco vyhledávač Bing od Microsoftu byl schopen prohlédnout skoro všechny přátelé těchto uživatelů Facebooku a to bez souhlasu. Některá z těchto partnerství byla ukončena již roky zpátky, nicméně načasování tohoto odhalení je klíčové.

investování do akcií a ETF

Zneužití Facebook Dat - Proč na tom teď záleží?

V roce 2011 Facebook slíbil americkému regulátorovi Federální obchodní komise (FTC) - že nebude sdílet data uživatelů bez výslovného souhlasu. Zatímco Facebook tvrdí, že neudělal nic špatně, načasování všech nedávných událostí je pouze jeden z důvodů, proč akcie Facebooku spadly skoro o 50% od jejich vrcholu na ceně $218.62 za akcii 25. července 2018.

V roce 2016 společnost přiznala, že si ruská skupina koupila reklamu, aby šířila propagandu a lživé informace během prezidentských voleb. 17. března 2018 zprávy ukázaly, že Facebook dovolil společnosti Cambridge Analytica shromáždit data o 87 milionech uživatelů, aby ovlivnili americké volby. 28. září 2018 společnost přiznala, že byly uživatelé předmětem hackerského útoku, který byl největším únikem dat v historii společnosti.

I když šéf partnerského produktu Facebooku Ime Archibong tvrdil, že je zde nevinné vysvětlení, proč ostatní společnosti měli přístup k soukromým zprávám, škoda již byla napáchána.

Facebook Akcie - Co bude dál?

Facebook Akcie

Zdroj: Admiral Markets MT5 Supreme Edition - #F, Facebook Akcie Graf - týdenní - Data od 28. června 2015 do 20. prosince - obrázek z 20. prosince 2018 at 12:08 GMT

Pokud se bavíme o ceně Facebook akcií a výkonu, prodávající mají nad trhem plnou kontrolu a pravděpodobně se Facebook skandál ještě zhorší, protože byla regulátorem proti společnosti podána žaloba.

Rok 2018 je pomalu u konce, jak budete obchodovat Facebook akcie v příštím roce?

investice do akcií a ETF

Data zveřejněná na webové stránce Admiral Markets poskytují dodatečné informace týkající se analýz, odhadů, prognóz, předpovědí nebo jiných podobných zhodnocení informací (dále jen "analýza"). Předtím než učiníte jakékoliv investiční rozhodnutí prosím důkladně zvažte následující:

  1. Analýza je zveřejněna pouze pro informační účely a v žádném případě si ji nelze vyložit jako investiční poradenství nebo doporučení.
  2. Jakékoliv investiční rozhodnutí činí klient sám a Admiral Markets není odpovědná za jakékoliv ztráty nebo škodu plynoucí z takového rozhodnutí, ať už je založeno na analýze či nikoliv.
  3. Každá analýza je připravena nezávislým analytikem (dále jen "autor") a je založena na osobních odhadech autora.
  4. Aby Admiral Markets zabezpečila zájmy klientů a aby byla zajištěna objektivita analýzy, byly zavedeny relevantní interní procedury pro prevenci a správu střetu zájmů.
  5. Zatímco se snažíme zajistit, aby byly zdroje analýzy spolehlivé a aby byly všechny prezentované informace srozumitelné, včasné, přesné a úplné, Admiral Markets negarantuje přesnost a úplnost informací, které jsou v analýze obsaženy. Prezentovaná čísla odkazují na minulý výkon a nejsou spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.
  6. Obsah analýzy si nelze vyložit jako slib, garanci nebo implikaci ze strany Admiral Markets, že bude mít klient zisk ze strategií obsažených v analýze nebo že budou ztráty z dané strategie omezené.
  7. Jakýkoliv namodelovaný nebo předchozí výkon finančních instrumentů uvedený v publikaci si nelze vyložit jako slib, garanci nebo implikaci ze strany Admiral Markets vůči budoucím výkonům. Hodnota finančního instrumentu může růst i klesat a zachování hodnoty aktiva není garantováno.
  8. Projekce obsažené v analýze mohou být předmětem dodatečných poplatků, daní nebo jiných nákladů v závislosti na předmětu publikace. Platný ceník služeb poskytovaných Admiral Markets je veřejně dostupný na webové stránce Admiral Markets.
  9. Produkty obchodované s finanční pákou (včetně rozdílových smluv) mají spekulativní povahu a mohou vyústit ve ztráty nebo zisky. Předtím než začněte obchodovat, se prosím seznamte se všemi riziky.