U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Britské parlamentní volby 2017: Jak obchodovat předčasné britské volby do parlamentu

Červen 05, 2017 16:18

Vážení obchodníci,

tyto předčasné volby mohou být dobrou příležitostí k obchodování, pokud víte, které trhy obchodovat. Již jsme Vám ukázali historický přehled nedávných volebních výsledků, takže pojďme k jádru věci - jaké jsou možné tržní reakce na tuto politickou událost.

Možný dopad britských voleb do parlamentu 2017

Bojovat bude v předčasných volbách pět hlavních stran. Na stránce Coral jsou uvedeny šance paní Mayové takové, že pravděpodobně bude pokračovat jako předsedkyně vlády. Nejnovější průzkumy ukazují, že pravděpodobně zvítězí následující strany:

  1. Konzervativci
  2. Labouristická strana
  3. Liberální demokraté
  4. UKIP
  5. Strana zelených

Neočekávám od těchto voleb, že by otřásli zemí. Je to pouze můj pocit. Také neočekávám, že vyhraje Labouristická strana. Nicméně konzervativci již zklamali své voliče. Velkou otázkou zůstává, zda UKIP získá nějaká sedadla nebo zůstane nevýraznou stranou.

Mezi jejich voliči převažují dva názory: a) volili pro Brexit a i nadále budou volit UKIP, nebo b) teď, když UK dosáhla Brexitu, nepotřebují UKIP. Varianta za b) se zdá být převažující.

Očekávám, že pár sedadel získají, ale ne mnoho. Dle mého názoru, jediná věc, která by představovala vysokou volatilitu na finančních trzích by bylo, kdyby UKIP získal velké množství sedadel. To by mohlo otřást finančními trhy, ale je to nepravděpodobné.

Nicméně zablokovaný parlament bez potřebné většiny hlasů nyní vypadá jako situace, ke které dojde nejdříve. To by se mohlo stát, pokud žádná ze stran nezíská dostatek hlasů,aby vládla sama a pokud se tak stane, libra by mohla prudce klesnout kvůli nejistotě.

Hlava 22 Velké Británie

Británie potřebuje dobrý index spotřebitelských cen (CPI), který měří změny v cenách běžného konzumního zboží a služeb využívaných domácnostmi. Protože Brexit znamená nutnost vytvořit nové obchodní dohody s novými obchodními partnery, může to znamenat výhru nových businessů, ale také ztrátu. Nyní je těžké říci, jaký bude výsledek Brexitu, zvláště ve finančním sektoru a sektoru služeb. Pokud businessy ztratí, mohou být nuceni udržovat sazby v ekonomice nízko, zatímco GBP klesá. Na druhé straně banky mají sklon vydělávat peníze tím, že zvýší úrokové sazby.

Takže prodloužená nízká úroková sazba není dobrá pro finanční sektor Velké Británie, vydělá se méně peněz a mzdy budou také nižší, tím pádem příjem z daní bude pro vládu také nižší.

Pokud mám být upřímný, nemyslím si, že finanční experti z kabinetu britské vlády vědí, co mají dělat, protože s Brexitem jsou v situaci jako ve filmu Hlava 22. (Hlava 22 = dilema nebo obtížné okolnosti, ze kterých není úniku z důvodu navzájem se vylučujících podmínek).

Pro Brexit je hlavou 22 udržení nízké úrokové sazby z důvodu přilákání nového businessu z důvodu ztráty existujícího businessu kvůli Brexitu vs. čelení klesající marži a ziskům v bankovním sektoru kvůli tak nízkým úrokovým sazbám. Tyto vzájemně se vylučující okolnosti mohou pohánět toto prostředí nízkých úrokových sazeb po dlouhou dobu. Bankovnictví je obtížný obor sám o sobě, nicméně pokud bankovnictví utrpí ztrátu, potom musí banky půjčovat více, aby se ze ztrát dostali. Zde nastává morální dilema: rozšiřování úvěrů na více rizikové investice, aby se rychle vydělaly peníze zpátky, což může vést ke špatným rozhodnutím a ještě více ztrátám.

Takto může začít úpadek v rámci bankovnictví, hlavně u těch s prosakujícím řízením rizika. Je to velmi podobné tradingu a může to vést k záhubě.

FTSE

Zdroj: Admiral Markets MT4, 3 AM GMT+2, May 05

Nejvíce ovlivněný bude místní britský index FTSE. Očekávám ten nejhorší výsledek, pokud dojde k nejednotným výsledkům a ani jedna strana nezíská většinu. V takovém případě se musíme poohlédnout po dalších možnostech 89EMA ve čtvrtletním časovém rámci minimálně okolo 7335, společně s Q L4/ M L5 jako finální support uptrendu v pokračujícím dlouhodobějším horizontu blízko hladiny 7130. A to říkám proto, že jsme aktuálně v silném býčím trhu, co se týče akcií po celém světě, takže tento výsledek může být viděn jako dočasná nevýhoda.

Jinak můžeme i nadále očekávat nakupující trend na dnech, pokud pár bude klesat. Silná POC2 zóna je 7335-7355 (M L4, 50.0, EMA89, býčí blok). K mělkému retracementu může dojít okolo POC1 7400-7425 (38.2, M L3, Q H3) a pár by se mohl odrazit od zóny. Cíle jsou 7700 a 7737. Pokud uvidíme čtvrtletní hladinu nad 7737, další bude 7922.

DAX

Zdroj: Admiral Markets MT4 3 AM GMT+2, May 05

Další rozšířený index, který se obchoduje a mohl by být ovlivněn, je DAX, protože třetím největším exportním partnerem UK je Německo. Takže pokud dojde k nerozhodným výsledkům, bude to pro Dax negativní, ale jen zanedbatelně. V takovém případě bychom mohli vidět stažení POC zóny ve čtvrtletním časovém rámci na 12520-12575 (M L3/ Q H3 což nabídlo support v tomto býčím běhu, nebo dokonce POC2 (M l5, Q L3, EMA89, býčí blok) ve čtvrtletním časovém rámci 12100-12206 a blízko kulatého čísla 12200. Po proražení těchto hladin bychom se měli dívat na Q L4 , což je silný support na Daxu, a to historicky řečeno, blízko 11800 až k hladině 11650.

EUR/GBP

Předčasné volby do britského parlamentu budou mít určitý vliv na výsledek Brexitu a celkové zhodnocení rizika včetně měnového páru EUR/GBP. V případě měnového páru musíme sledovat oboje - rizika voleb a rétoriku ECB v červnu. Dle nejnovějšího průzkumu veřejného mínění, vedou konzervativci. Pokud Theresa Mayová vyhraje s velkou většinou, dle mého názoru by to bylo pozitivní pro GBP a EUR/GBP by kleslo. Ale pokud konzervativci vyhrají bez většiny, pár by mohl klesnout jenom proto, aby mohl být opět nakoupen. Negativní scénář je také možný. Konzervativci prohrají a budeme mít na krku nerozhodný výsledek. V takovém případě bychom mohli vidět na EUR/GPB rally.

Možnost č. 1 - Theresa Mayová vyhraje většinově

Zdroj: Admiral Markets MT4 3 AM GMT+2, May 05

EUR/GBP klesne směrem k 0.8250 a poté bude postupně drcen k 0.8760. Pokud v takovému scénáři dojde, mohlo by to být obchodní rozpětí.

Možnost č. 2 - Konzervativci vyhrají, ale bez většiny

Zdroj: Admiral Markets MT4 3 AM GMT+2, May 05

Mohli bychom vidět namočení směřující k 0.8300-0.8360 a postupné drcení směrem k 0.8855. 0.8300-0.8855 by mohl být povolební rozsah, pokud k tomuto scénáři dojde.

Možnost č. 3 - zablokovaný parlament, bez většiny

Zdroj: Admiral Markets MT4 3 AM GMT+2, May 05

Měli bychom vidět rally směrem k 0.8996-0.9024, kde se M H5 stane supportem (0.8760). Na počátku bychom měli vidět nakupování na dnech.

Ať už bude scénář jakýkoliv, vždy byste měli používat naše ochrany před volatilitou a ochránit se tak před možnou volatilitou.

Pro více informací o volbách, živém tržním sentimentu, analýzách, webinářích a dalších článcích prosím sledujte naši stránku věnovanou britským volbám do parlamentu.

M L3 - Monthly Camarilla Pivot (Mesíční dočasný support)
M H3 - Monthly Camarilla Pivot (Mesíšní dočasná rezistence)
M H4 - Monthly Camarilla Pivot (Silná měsíční rezistence)
Q H4 - Quarterly Camarilla Pivot (Velmi silná čtvrtletní rezistence)
Q L3 – Quarterly Camarilla Pivot (Čtvrtletní support)
Q L4 – Quarterly H4 Camarilla (Velmi silný čtvrtletní support)
POC - Point Of Confluence (Zóna, kde očekáváme, že cena zareaguje neboli vstupní zóna)

MetaTrader4 Supreme Edition


Úspěšné obchodování přeje,
Nenad