U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Výsledky hlasování o Brexitu - Libra raketově vzrostla po zdrcující porážce Mayové

Leden 16, 2019 16:15

reakce gbp na hlasování o brexitu

V úterý 15. ledna členové britského parlamentu hlasovali proti Therese Mayové a její Brexit dohodě a to většinově - 230 hlasů. Od 432 do 202 hlasů je největší porážka britského předsedy nebo předsedkyně vlády v historii země.

Pozadí hlasování o Brexitu

Hlasování o Brexitu bylo o navržených podmínkách Mayové v dohodě o vystoupení mezi UK a EU, které následovaly po veřejném hlasování o vystoupení Velké Británie z EU v roce 2016.

Dohoda o vystoupení zabrala dva roky vyjednávání a zahrnuje body jako, kolik peněz bude muset UK zaplatit EU, aby bylo jejich partnerství rozvázáno, co se stane UK občanům žijícím v EU a jak se vyhnout fyzické hranici mezi Republikou Irska a Severním Irskem.

Nicméně jednání byla narušena a opozice britské poslanecké sněmovny byla zapojena po celou dobu jednání, což vedlo k opožděnému původnímu hlasování, zatímco Mayová v květnu žádala o podporu navrhovaných podmínek.

Hlasování o Brexitu - Proč byla většina proti dohodě?

Bylo zde několik problémů ohledně dohody, nicméně za největší byl považován fakt, že dohoda nepřinesla zpět kontrolu UK nad svými vlastními záležitostmi.

Druhý vyčnívající bod se týkal toho, co se stane s irskými hranicemi. UK i EU se chtějí vyhnout tomu, že by se vraceli k celním a strážním kontrolám na hranici s Irskem. Nicméně to by znamenalo, že by Severní Irsko i nadále podléhalo EU pravidlům.

stáhnout MetaTrader 5

Co se stane teď, když byla dohoda zamítnuta? Hlasování o nedůvěře

Po porážce leader opozice Jeremy Corbyn předložil k projednání hlasování o důvěře vůči Therese Mayové, které je naplánováno na 16. ledna.

Pokud Mayová vyhraje, bude mít tři dny na to přijít s alternativním plánem pro poslance parlamentu, což potvrdila, že udělá v pondělí 21. ledna. Pokud ale hlasování prohraje, potom je výsledek méně jistý - mohlo by být svoláno obecné hlasování v závislosti na tom, zda může být zformována nová vláda nebo zda bude vyhráno nové hlasování o důvěře.

Mnoho komentátorů zvažuje pravděpodobnost, kdy nedojde k žádné Brexit dohodě. Někteří argumentují, že šance na žádnou dohodu se zmenšují, protože britský parlament vyvíjí větší autoritu nad procesem a ostatní mají obavy z toho, že odchod z EU bez dohody je pravděpodobnější, protože odmítnutí navržené dohody zúžilo dostupné možnosti.

Velká otázka pro tradera je však následující - jak zareaguje trh?

Reakce na hlasování o Brexitu - GBP prudce vzrostlo po poklesu v roce 2018

Zatímco trhy byly připraveny na hlasování proti dohodě o vystoupení, rozsah porážky Mayové mnohé překvapil. Druhým překvapením však byla reakce trhu, kdy jsme mohli vidět, že britská libra vzrostla těsně po hlasování.

Vzhledem k blžícímu se odchodu UK z EU mělo GBP potíže, kdy se propadlo v roce 2018 o více než 7%.

reakce gbp na hlasování o brexitu

Zdroj: Admiral Markets MT5 Supreme Edition GBPUSD, W - Data od 30. října 2016 do 16. ledna 2019, obrázek z 16. ledna 11:53 GMT. Vezměte prosím na vědomí: Minulý výkon není spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.

Pokud se vrátíme zpátky k hlasování, měnový pár GPBUSD dnes raketově vzrostl o více než 200 pipů za pouhých pár hodin - o 0.5% po poklesu větším než 1% v dřívějších dnešních hodinách.

reakce gbp na hlasování o brexitu

Zdroj: Admiral Markets MT5 Supreme Edition GBPUSD, M5 - Data od 15. ledna 2019 do 16. ledna 2019, obrázek z 16. ledna 11:51 GMT. Vezměte prosím na vědomí: Minulý výkon není spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.

Zatímco je politická situace v UK velmi nejistá, trh poskytuje jednu jistou věc a tou je volatilita. Volatilita na britské libře zcela určitě zůstane. Jak ji obchodujete vy?

založení obchodního účtu

Data zveřejněná na webové stránce Admiral Markets poskytují dodatečné informace týkající se analýz, odhadů, prognóz, předpovědí nebo jiných podobných zhodnocení informací (dále jen "analýza"). Předtím než učiníte jakékoliv investiční rozhodnutí prosím důkladně zvažte následující:

  1. Analýza je zveřejněna pouze pro informační účely a v žádném případě si ji nelze vyložit jako investiční poradenství nebo doporučení.
  2. Jakékoliv investiční rozhodnutí činí klient sám a Admiral Markets není odpovědná za jakékoliv ztráty nebo škodu plynoucí z takového rozhodnutí, ať už je založeno na analýze či nikoliv.
  3. Každá analýza je připravena nezávislým analytikem (dále jen "autor") a je založena na osobních odhadech autora.
  4. Aby Admiral Markets zabezpečila zájmy klientů a aby byla zajištěna objektivita analýzy, byly zavedeny relevantní interní procedury pro prevenci a správu střetu zájmů.
  5. Zatímco se snažíme zajistit, aby byly zdroje analýzy spolehlivé a aby byly všechny prezentované informace srozumitelné, včasné, přesné a úplné, Admiral Markets negarantuje přesnost a úplnost informací, které jsou v analýze obsaženy. Prezentovaná čísla odkazují na minulý výkon a nejsou spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.
  6. Obsah analýzy si nelze vyložit jako slib, garanci nebo implikaci ze strany Admiral Markets, že bude mít klient zisk ze strategií obsažených v analýze nebo že budou ztráty z dané strategie omezené.
  7. Jakýkoliv namodelovaný nebo předchozí výkon finančních instrumentů uvedený v publikaci si nelze vyložit jako slib, garanci nebo implikaci ze strany Admiral Markets vůči budoucím výkonům. Hodnota finančního instrumentu může růst i klesat a zachování hodnoty aktiva není garantováno.
  8. Projekce obsažené v analýze mohou být předmětem dodatečných poplatků, daní nebo jiných nákladů v závislosti na předmětu publikace. Platný ceník služeb poskytovaných Admiral Markets je veřejně dostupný na webové stránce Admiral Markets.
  9. Produkty obchodované s finanční pákou (včetně rozdílových smluv) mají spekulativní povahu a mohou vyústit ve ztráty nebo zisky. Předtím než začněte obchodovat, se prosím seznamte se všemi riziky.