Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

​Asijské akciové indexy oslabují, Itálie na ostří nože s EU – tržní analýza 9.10.2018

Říjen 09, 2018 12:43

EURUSD padá: Itálie a EU stále na ostří nože ohledně italského rozpočtu

Italský ministr vnitra Matteo Silvini dokonce označil předsedu evropské komise Junckera a Pierra Moskoviciho za nepřítele Evropy. Řím podá návrh na rozpočet Evropské komisi, která zkontroluje, zda je v souladu s pravidly EU. Je také možné, že ECB nestihne díky Itálii ukončit kvantitativní uvolňování do konce roku 2018. Měnový pár EURUSD se propadl a prostor pro pokles je stále otevřen.

Rozdíl mezi výnosy italských a německých 10letých dluhopisů a vývoj kurzu EURUSD:

Zdroj: Thomson Reuters

Čínské akciové indexy stejně jako čínský yuan oslabují

Navzdory snížení minimálních povinných rezerv čínskou centrální bankou PBOC, která se tímto krokem snaží podpořit ekonomiku. Po technické stránce byla na USDCNH prolomena rezistence 6,9000 a kurz míří výše. Další rezistence je na úrovni 6,9491. Oproti tomu americký FED již navyšuje úrokové sazby a další navýšení by pouze pomohlo kurzu USDCNH ještě výše, stejně tak jako další tlaky v rámcí obchodních válek mezi USA a Čínou.

Google+ končí

Společnost Alphabet (GOOG) oznámila, že ukončí službu Google plus do srpna roku 2019. Službu prý nikdo nepoužívá a mohla z ní unikat data uživatelů kvůli bezpečnostní chybě. Akcie oslabily o 1 %, avšak ztrátu poté stáhly.

Australský dolar a oslabování AUDUSD

Poslední recese byla v Austrálii před 27 lety a volně plovoucí australský dolar hrál velkou roli při ekonomické expanzi. Slabší AUDUSD pomáhá povzbudit pro-obchodní sektory, národní příjmy a inflační tlaky. Australská centrální banka RBA přistoupí nejspíše ke zvyšování úrokových sazeb v červnu roku 2019. Dlouhodobější technický výhled na AUDUSD je pokles až k hladině 0,68000.

Ropa BRENT a WTI opět roste

Oba druhy ropy opět posilují po drobné korekci, která zamířila až pod nejvyšší ceny z předchozího měsíce září. Nyní se obchodují opět nad zářijovým high s výhledem k 76,56 na ropě WTI a 86,96 na BRENTu.

Analytický team Admiral Markets

Obchodujte Forex, CFDs akcie a indexy bez rizika

Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě, kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.