Blog obchodníka

Přečtěte si, proč Forex a CFD obchodníci těží z Bollinger Bands ve svých grafech


Vážení obchodníci,

máte v grafu Bollinger Bands? Většina obchodníků o Bollinger Bands slyšela, ale nemusí znát pozadí tohoto úspěšného indikátoru do grafu.

Bollinger Bands (BB) se skládá z části technické analýzy, ale samotný Bollinger se vždy soustředí na kombinaci technické a fundamentální analýzy, než na rozdíly mezi těmito dvěma analýzami....


Zobrazit vše


VIDEO: Price Action analýza 19. - 23.6. 2017 a týdenní obchodní příležitosti


Minulý týden dolar posílil díky zvýšení úrokových sazeb v US, tento týden čekáme pohyb do strany a lehké posílení, nečekáme také tolik důležitých zpráv, trhy by tak měli být více uklidněné a respektovat technickou analýzu. Více informací ve videu níže:

Tato analýza nepředstavuje investiční doporučení a je výhradně pro informativní...


Zobrazit vše


VIDEO: Price Action analýza 12.- 16.6. 2017 a týdenní obchodní příležitosti


Tento týden nás čeká rozhodnutí o úrokových sazbách v několika zemích, v US plánují dle očekávání zvýšení sazeb o 0,25% bodu a ve středu od 20:00 čekáme zvýšenou volatilitu. Libra oslabila na základě výsledků voleb do parlamentu, které nebyly příznivé pro Theresu May, která se nyní chystá sestavit vládu s...


Zobrazit vše


Britské volby do parlamentu 2017: Pravděpodobný dopad parlamentních voleb na finanční trhy


Vážení obchodníci,

předčasné volby do parlamentu ve Velké Británii byly naprosto nevídané. Tentokrát bylo mnohem jednodušší obchodovat tak důležitou událost, než třeba Brexit. Rozhodně můžeme říci, že budoucnost předsedkyně britské vlády Theresy Mayové vypadá nejistě, a že se jí tyto předčasně svolané volby vymstily.

První průběžné výsledky byly šokující. Průzkumy...


Zobrazit vše


Nehazardujte s binárními opcemi. Vše, co potřebujete vědět o rizicích.


Existuje mnoho způsobů, jak investovat své finance a spekulovat s nimi, ale je zde jeden, s nímž jsme se předtím tolik nesetkali: webové stránky s binárními opcemi. V posledních letech se staly celkem populární a celosvětově se stále objevují nové, prakticky non-stop.

Běžně můžeme vidět, že stránky cílují na stejný...


Zobrazit vše