Blog obchodníka

VIDEO: Týdenní analýza pro investory a tradery 16.-20.7. 2018


Obchodní války mezi USA a Čínou pokračují, Trump se setká dnes s Putinem, US indexy rostou a vybrané akcie lámou nové rekordy. Jak se budou trhy vyvíjet tento týden? Podívejte se na video níže a dozvíte se více:

Admiral Markets
info@admiralmarkets.cz
+4

...

Zobrazit vše


VIDEO: Týdenní analýza pro investory a tradery 9.-13.7. 2018


Obchodní války mezi USA, Čínou a EU se naplno rozběhly, Brexit opět na scéně - Mayová vyjednává podmínky pro Británii. Jak se budou trhy vyvíjet tento týden? Podívejte se na video níže a dozvíte se více:

Admiral Markets
info@admiralmarkets.cz
+420 211 150 2

...

Zobrazit vše


VIDEO: Týdenní analýza pro investory a tradery


ČNB zvýšila úrokovou sazbu na 1%, Trump hrozí společnosti Harley Davidson, ropa přes 70 USD za barel. Finanční trhy dostávají zabrat - US indexy klesají díky obchodním válkám. Dolar mírně posiluje a zlato klesá. Jak se budou trhy vyvíjet tento týden? Podívejte se na

...

Zobrazit vše


VIDEO: Price Action analýza 25.-30.6. 2018 a týdenní obchodní příležitosti + akciové okénko


Obchodní války pokračují, OPEC navýšil zásoby ropy, ČEZ vyplatí dividendu ve výši 33 Kč na akcii. US indexy padají a hledají supporty a dolar zatím stále posiluje. Jak se budou trhy vyvíjet tento týden? Podívejte se na video níže a dozvíte se více:

Admiral Mark

...

Zobrazit vše


VIDEO: Price Action analýza 18.-22.6. 2018 a týdenní obchodní příležitosti + akciové okénko


ECB oznámilo konec kvantitativního uvolňování (QE) do konce prosince tohoto roku. Sazby ponechá na stejné úrovni až do léta 2019. FED naopak úrokové sazby navýšil. Trump potvrdil uvalení cel na vybrané čínské zboží. Elon Musk propustí 9 % zaměstnanců z administrativy

...

Zobrazit vše