Blog obchodníka

VIDEO: Price Action analýza 19.-23.3. 2018 a týdenní obchodní příležitosti


Google zakáže reklamy s kryptoměnami a neregulovanými finančními produkty. Stejný přístup zvolil i Twitter a Facebook. Právě kvůli tomuto fundamentu kryptoměny minulý týden oslabily. Guvernér Rusnok řekl, že se česká ekonomika přehřívá, nejvíce je to vidět na trhu práce

...

Zobrazit vše


Price Action analýza 5.- 9.3. 2018 a týdenní obchodní příležitosti


Proběhly volby v Itálii a "vyhráli" populisti. Média komentují výsledek parlamentních voleb jako politickou nestabilitu. Trump na twitteru pohrozil, že zavede daně na dovoz aut z EU, začíná nám obchodní válka? Jaký mají tyto zprávy vliv na finanční trhy? Podívejte se

...

Zobrazit vše


VIDEO: Price Action analýza 26.2.-2.3. 2018 a týdenní obchodní příležitosti


Tento týden nás čeká první důležitý projev nového šéfa FEDu Powella, který naznačí budoucí kroky ohledně monetární politiky, proto očekáváme zvýšenou volatilitu. Z kryptoměn se nejvíce daří Litecoinu, více se dozvíte ve videu níže:

Tato analýza nepředstavuje i

...

Zobrazit vše


VIDEO: Price Action analýza 19.-23.2 2018 a týdenní obchodní příležitosti


Americké indexy stáhly ztrátu z 10% korekce a volatilita poklesla. Dolar opět minulý týden oslaboval a EURUSD dosáhlo nového rekordu za poslední 3 roky. Jak se finanční trhy budou vyvíjet tento týden? Podívejte se na video níže a dozvíte se více:

Tato analýz

...

Zobrazit vše


VIDEO: Price Action analýza 12.-16.2 2018 a týdenní obchodní příležitosti


Minulý týden jsme mohli vidět až 9% výprodeje na US akciových trzích, v pátek se propad zastavil a trhy otočily. Jedná se o začínající recesi nebo pouze o krátkodobou korekci? Podívejte se na video níže a dozvíte se více:

Tato analýza nepředstavuje investiční dop

...

Zobrazit vše