Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 8.6.2018

Červen 08, 2018 11:37

Akce dnes začala v 8:00 se zprávou o německé průmyslové výrobě. tovární výstup v největší evropské ekonomice měl vzrůst za duben o 0,3%, ale výsledek -1% musel překvapit spoustu investorů.

Německá vláda bude rovněž v 8:00 informovat o mezinárodním obchodu. Obchodní přebytek v Berlíně se měl v dubnu snížit na 21 mld. EUR z 22 mld. EUR předchozího měsíce, pokles byl však o 1 miliardu větší. Vývozy se meziročně snížili o 0,3% místo 0.2%.

Francouzská INSEE informovala průmyslové výrobě 45 minut později. Druhá největší ekonomika eurozóny zaznamenala v dubnu meziroční pokles o 0.5%.

V otázce měnové politiky vystoupí za ECB Yves Mersch v 9:15.

Bank of England (BOE) zveřejní zprávu o spotřebitelských inflačních očekáváních v 11:30. Inflační trendy investorů pečlivě sledují, protože jsou v souladu s očekáváními ohledně měnové politiky.

Kanadská vláda předá zprávu o zahájení bydlení, využití kapacity a zaměstnanosti mezi 14:15 -14:30. Zpráva o zaměstnanosti by měla v květnu vykazovat čistý zisk ve výši 17 500 pracovních míst, a to po poklesu o 1,1% z předchozího měsíci. Míra nezaměstnanosti by měla zůstat stabilní na úrovni 5,8%.

Americká vláda podá zprávu o velkoobchodních zásobách v 16:00. Úrovně zásob za duben se očekávají v nezměněné podobě.

.


Výstraha před rizikem: Obchodování s finančními nástroji, které Admiral Markets nabízí, nese vysokou míru rizika, které není vzhledem ke svému složitému charakteru vhodné pro všechny investory. Před provedením jakýchkoli investičních rozhodnutí byste měli požádat o radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že rizika správně chápete. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být vykládán tak, že obsahuje. Vezměte prosím na vědomí, že v případě obchodních analýz, které odkazují na minulou výkonnost trhu, se může jejich chování v čase měnit. Neexistuje žádné zastoupení, pokud jde o přesnost nebo úplnost informací, a každá osoba, která tak jedná, to dělá zcela na vlastní riziko. Více na www.admiralmarkets.com


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.