Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 7.6..2018

Červen 07, 2018 11:40

První zajímavé makroekonomické data z Evropy vyšly v 7:45 s měsíční zprávou o nezaměstnanosti ve Švýcarsku. Míra nezaměstnanosti v květnu se snížila na 2,4% z 2,7% což bylo pod očekávání incestorů.

V 8:00 podala německá vláda zprávu o objednávkách z výroby za měsíc duben. Očekávávalo se, že celkový přehled bude mít meziměsíční růst o 0,8% po březnovém poklesu o 0,9%. Nicméně konečný výsledek byl v propadu o -2,5%.

Později francouzská vláda vydala zprávu o své dubnové obchodní bilanci. Očekávalo se, že deficit v Paříži se mírně zvýší na 5,3 miliardy EUR, ale výsledek byl pouze -5.0 miliard, což není nejhorší výsledek

V 11:00 zveřejní statistická agentura Evropské komise revidované údaje o HDP za první čtvrtletí. Ekonomika eurozóny se neočekávaně zpomalila od ledna do března, jak to ukázaly minulý měsíc předběžné odhady. Očekává se, že zpráva potvrdí zpomalení prvního čtvrtletí s čtvrtletním růstem pouhých 0,4%. V ročním vyjádření to znamená 2,5%.

Ministerstvo práce USA vydá ve 14:30 týdenní zprávu o žádostech o nezaměstnanost za období končící 2. června. Počet Američanů, kteří podali žádost o podporu v nezaměstnanosti, se pravděpodobně zvýšil o 4000.

Kanadská banka (BOC) vydá dvakrát roční přezkum finančního systému v 16:30, která poskytuje přehled klíčového hospodářského vývoje. Asi o 45 minut později má guvernér BOC Stephen Poloz naplánovaný projev.

Očekává se, že úředníci BOC v červenci zvýší úrokové sazby, protože inflace nadále získává trakci díky rostoucím cenám ropy. (bloomberg.com)


Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.