Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 5.6.2018

Červen 05, 2018 11:14

Evropa uvede konečné údaje PMI za měsíc květen v 09:15 - 10:30 SEČ. Výsledky se očekávají u Španělska, Itálie, Francie, Německa, eurozóny a Spojeného království.

Konečný PMI Composite v Německu, který sleduje výkon ve výrobních a servisních společnostech, se očekává na úrovni 53,1. Konečná kompozitní PMI v eurozóně by měla být 53,9. Mezitím se očekává, že výsledek Spojeného království bude 53,0.

Ve všech výše uvedených případech výsledek nad 50 by měl znamenat rozšíření ekonomické aktivity.

Co se týká měnové politiky, sir Jon Cunliffe z Bank of England přednese projev ve 12:00.

Institut pro řízení zásobování v USA (ISM) zveřejní nevýrobní PMI v 16:00. Očekává se, že ukazatel služeb se v květnu zvýšil na 57,5 v porovnání s 56,8 z dubna.

Markit také zveřejní samostatnou zprávu PMI o službách v USA, která bude doprovázena kompozitními údaji za květen. Pro investory však zpráva ISM může být malinko důležitější.


Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.