Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 30.5.2018

Květen 30, 2018 11:30

Německé údaje budou obsahovat předčasné evropské zasedání se zprávami o dovozních cenách, maloobchodním prodeji a spotřebitelské inflaci. Předběžný index spotřebitelských cen (CPI) za měsíc má očekávat měsíční růst o 0,3%, což znamená meziroční zisk ve výši 2%. Harmonizovaný index spotřebitelských cen (HICP), který měří inflaci pomocí statistické metody konzistentní v celé Evropské unii (EU), se předpokládá, že se zvýší o 1,8% ročně.

V pozdějším zasedání Německo oznámí také nezaměstnanost za měsíc květen. Očekává se, že počet lidí bez pracovních míst klesne, i když míra nezaměstnanosti pravděpodobně zůstala stabilní na úrovni 5,3%.

Statistická agentura Evropské komise zveřejní ve středu pět indikátorů sentimentu, včetně zpráv o službách, důvěře spotřebitelů, důvěře v průmyslu, ekonomickém sentimentu a celkové obchodní atmosféře.

Zpracovatel zpravodajských poboček ADP v USA podá zprávu za měsíc květen o vytváření pracovních míst v soukromém sektoru v USA. Očekává se, že růst pracovních míst se zpomalí tempem 189 000 najatých osob ve srovnání s 204 000 v předchozím měsíci.

Ekonomové v obchodním oddělení zveřejní revidované údaje o HDP za první čtvrtletí, stejně jako zprávy o velkoobchodních zásobách a celkové obchodní bilanci zboží. Americká ekonomika pravděpodobně vzrostla mezi lednem a březnem o 2,3% ročně, což odpovídalo předchozímu odhadu.

Bank of Canada (BOC) vydá verdikt o úrokových sazbách v 16:00. Oficiální členové BOCu očekávají, že tento měsíc opustí referenční úrokovou sazbu na úrovni 1,25%.


Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.