Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 29.5.2018

Květen 29, 2018 11:22

První hlavní zpráva je naplánována na 08:00, kdy švýcarská vláda odhalí své nejnovější údaje o obchodu. Očekává se, že obchodní přebytek Švýcarska se v dubnu prudce zvýší, což zvýší obchodní toky v evropském regionu a navýšení se taky stalo na 2.80 z 2.20.

O 45 minut později bude francouzská agentura INSEE informovat o důvěře spotřebitelů. Index máj má podle předpovědi mírně oslabovat od předchozího měsíce.

Reporty o spotřebitelské a obchodní důvěře v Itálii budou směřovat k investorům v 10:00. Ukazatel spotřebitelské důvěry předpokládá, že výsledky za květen mírně klesnou, zatímco podnikatelská důvěra pravděpodobně vzroste.

Na frontě měnové politiky vystoupí v úterý pár představitelů Evropské centrální banky (ECB). Yves Mersch má naplánovaný projev v 12:30. Později ve dne bude Sabine Lautenschlagerová také promlouvat k investorům.

V USA budou informovat o měsíčních cenách domácích cen, které poskytnou přehled o hodnotách obytných nemovitostí v hlavních městech. Předpokládaný ukazatel by měl v březnu růst o 6,4%, když v předchozím měsíci domácí hodnoty vzrostly o 6,8%.

V 16:30 zveřejní Federální rezervní banka v Dallasu svůj index výroby za měsíc květen. Očekává se, že výsledek vzroste na 23,3, z 21,8.


Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.