Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 23.5.2018

Květen 23, 2018 11:40

Akce začala v Evropě v 7:30 se zprávou o nezaměstnanosti ve Francii. Míra nezaměstnanosti Francie se v prvním čtvrtletí zvýšila na 9,2% z 9%.

V 10:00 uvede IHS Markit nejnovější informace o PMI v eurozóně, které se zabývají výrobou a službami pro Německo, Francii a širší měnový blok. Kompozitní index Eurozóny, který měří služby a výrobní výkon, se má podle odhadů klesnout o 0,1 bodu v květnu na 55,0.

Údaje o inflaci budou zveřejňovány ze Spojeného království, přičemž národní statistiky budou oznamovat maloobchodní, výrobní a spotřebitelské ceny. Celkový index spotřebitelských cen (CPI) se v dubnu pravděpodobně zvýšil o 0,5%, což znamená meziroční nárůst o 2,5%. Takzvaná jádrová inflace, která odkládá volatilní zboží, jako je potravina a energie, se v průběhu stejného měsíce oslabí na 2,2% ročně.

USA a zprávy o PMI a prodeji nových domů budou známy ve 14:45. Americký kompozitní PMI se v květnu se snad mírně zvýší na 55,0 bodu z 54,9 v předchozím měsíci. Celý růst by měl pocházet ze sektoru služeb, který představuje velkou většinu americké ekonomiky.

Mezitím se očekává, že zpráva o novém prodeji domů v obchodním oddělení zaznamená pokles o 2% oproti předchozímu měsíci.

Nejpalčivější denní zpráva se objeví ve 20:00, kdy FED zveřejní výsledky nejnovějšího setkání FOMC. Centrální bankéři hlasovali proti zvyšování úrokových sazeb na začátku tohoto měsíce, ale místo toho se rozhodli sledovat hospodářský růst a inflaci. Očekává se však, že Fed se v nadcházejícím politickém zasedání příští měsíc zvýší úrokové sazby.

Zasedání FEDu bude doprovázeno čtvrtletními prognózami o ekonomickém růstu, inflaci a nezaměstnanosti.

Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.