Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 22.5.2018

Květen 22, 2018 11:49

Evropa a Kanada se vrací z dovolené, ale čeká nás i tak celkem klidný den.

Ekonomický kalendář začíná projevem Gertjana Vlieghea z Bank of England v 10:15. Vlieghe je členem Výboru pro měnovou politiku (MPC), který nedávno hlasoval o udržení úrokových sazeb.

Výsledky o čistých výpůjčkách veřejného sektoru ve Spojeném království je naplánována na zveřejnění v 10:30. Očekává se, že dluh veřejného sektoru v dubnu vzroste na 7 mld. GBP z negativních £ 0.262 mld.

Britské ministerstvo financí má v úmyslu uspořádat slyšení o zprávách o inflaci v 11:00. Akce je pro obchodníky britské libry nejvýznamnější, protože má přímý dopad na měnovou politiku.

Zpráva CBI vychází ve 12:00.

V Kanadě budou vycházet zprávy o velkoobchodním prodeji ve 14:30. Očekává se, že měsíční údaj bude v březnu růst o 0,6%, po předchozím měsíčním poklesu o 0,8%.

Ve Spojených státech zveřejní FED svůj měsíční výrobní index v 16:00. Index se předpokládá, že se zlepší na hodnotu plus 9 za květen poté, co byl mínus 3 před měsícem.


Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.