Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 21.5.2018

Květen 21, 2018 11:49

Spousta zemí Evropy má dnes státní svátek. Mimo jiné i Německo a z protějšího kontinentu Kanada. Obchodníci, kteří budou aktivní, budou sledovat projevy členů Federálního rezervního systému.

Evropská unie zveřejní svůj přezkum finanční stability v 10:00. Výsledky ukazují přehled finančního zdraví regionu a upozorňují na rizika a zranitelnosti, kterým čelí bankovní sektor.

Fed v Chicagu zveřejní národní index aktivity ve 14:30. Měsíční zpráva je určena k měření celkové ekonomické aktivity v největší ekonomice světa. Dubnové výsledky se očekávají na úrovni 0,14, což je trochu víc něž měsíc před tím.

Tři členové Federálního výboru pro otevřený trh (FOMC) mají v průběhu severoamerického zasedání zahájit projevy, počínaje Raphalem Bosticem v 18:15. Patrick Harker dodá poznámky v 20:02, po němž následuje Neel Kashkari v 23:30.

_______________________________________________

Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.