Fundamentální analýza 21.5.2018

Květen 21, 2018 11:49

Spousta zemí Evropy má dnes státní svátek. Mimo jiné i Německo a z protějšího kontinentu Kanada. Obchodníci, kteří budou aktivní, budou sledovat projevy členů Federálního rezervního systému.

Evropská unie zveřejní svůj přezkum finanční stability v 10:00. Výsledky ukazují přehled finančního zdraví regionu a upozorňují na rizika a zranitelnosti, kterým čelí bankovní sektor.

Fed v Chicagu zveřejní národní index aktivity ve 14:30. Měsíční zpráva je určena k měření celkové ekonomické aktivity v největší ekonomice světa. Dubnové výsledky se očekávají na úrovni 0,14, což je trochu víc něž měsíc před tím.

Tři členové Federálního výboru pro otevřený trh (FOMC) mají v průběhu severoamerického zasedání zahájit projevy, počínaje Raphalem Bosticem v 18:15. Patrick Harker dodá poznámky v 20:02, po němž následuje Neel Kashkari v 23:30.

_______________________________________________

Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.