Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 19.6.2018

Červen 19, 2018 12:20

Summit Evropské centrální banky v Portugalsku bude v úterý nadále v hledí investorů.

Pokud jde o makroekonomické data, akce začíná v 7:45, kdy Švýcarský státní sekretariát pro hospodářství (SECO) zveřejní svou nejnovější ekonomickou prognózu. Zpráva sleduje růstové trajektorie různých složek švýcarského hrubého domácího produktu (HDP).

Statistická agentura Evropské komise sestaví v 10:00 zprávu o zůstatku běžného účtu. Bruselský přebytek by se měl v dubnu snížit na 30,2 miliardy EUR oproti 32 miliardám eur před měsícem.

Zpráva o výsledcích výstavby v eurozóně bude také zveřejňovat výsledky v 11:00. V termínech se odhaduje, že výdaje na výstavbu v dubnu v měsíci klesnou o 0,8%.

V USA ve 14:30 vydá Ministerstvo obchodu svou měsíční zprávu o stavebních povoleních. Očekává se, že povolení klesnou o 1,4% na tempo 1 350 milionů.

Obchodníci budou rovněž pozorně sledovat týdenní údaje o surovinách, které jsou k dispozici ve společnosti American Petroleum Institute (API) ve 22:30. Oficiální zpráva o inventáři zveřejněná americkou správou energetických informací (EIA) vychází následující ráno.

Na frontě měnové politiky se očekává, že prezident ECB Mario Draghi v úterý přednese veřejné poznámky.


Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.