Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Fundamentální analýza 18.5.2018

Květen 18, 2018 11:22

Poměrně lehké evropské zasedání bude začínat dvojicí německých zpráv naplánovaných na 08:00. Indexy cen výrobců v Německu (MPI) za duben se očekávají o 0,3%, což znamená meziroční růst o 1,8%. Mezitím se předpokládá, že německé velkoobchodní ceny vzrostou meziměsíčně o 0,2%.

Statistická agentura Evropské komise podá zprávu o celkové obchodní bilanci v 11:00. Plánuje se, že rozpočtový přebytek pro Brusel se v březnu mírně sníží na 20,7 miliardy EUR z 21 miliard EUR na základě sezónně očištěných hodnot.

Kanadská vláda zveřejní dvě významné zprávy, které budou podrobně sledovány většinou investorů. Ve 14:30 společnost Statistics Canada podá zprávu o maloobchodním prodeji a spotřebitelské inflaci. Očekává se, že zpráva o maloobchodním prodeji bude pro měsíc března měsíčně růst o 0,3%. Mezitím se očekává, že index spotřebitelských cen (CPI) Kanady bude v dubnu meziročně stabilní na 2,3%.

Ve Spojených státech vystoupí tři členové Federálního výboru pro otevřený trh (FOMC), včetně Lorety Mesterové, Roberta Kaplana a Laela Brainarda. Rada pro stanovení politik FOMC se očekává, že zvýší úrokové sazby příští měsíc na setkání ve Washingtonu

Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.

.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.