Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Fundamentální analýza 17.5.2018

Květen 17, 2018 11:20

Projevy představenstva ECB poskytnou investorům nejnovější informace o vývoji měnové politiky. Ekonomické údaje budou také ovlivňovat sentiment investorů, přičemž největší pozornost by měli mít hlavní zprávy ze Spojených států.

Akce začíná v 10:00 SEČ s vydáním italských obchodních údajů. Očekává se, že obchodní přebytek dosáhne v březnu 3,7 miliardy EUR z 3,1 miliardy eur což byl výsledek před měsícem.

O hodinu později bude statistická agentura Evropské unie informovat o výsledcích výstavby eurozóny za měsíc březen. Celkové čtení se očekává, že od února bude klesat o 0,1%.

V oblasti měnové politiky vystoupí viceprezident Evropské centrální banky (ECB) Vitor Constancio v 12:30 a 14:00.

Očekává se, že Andrew Haldane z Bank of England bude večer mluvit na zasedání pro centrální bankéře.

Ministerstvo práce USA bude vydávat počáteční zprávy o nezaměstnanosti ve 14:30. Počet Američanů, kteří poprvé podali žádosti o dávky v nezaměstnanosti, se podle očekávání zvýší o 4 000 na 215 000.

Federální rezervní banka v Philadelphii vydává samostatný průzkum. Tisk v květnu se projeví na mírném rozložení na 21,0 z 23,2 v dubnu.

Výplatní data pro Kanadu jsou naplánovány na vydání ve 14:30. V pozdějším zasedání bude banka Kanady (BOC) předkládat čtvrtletní přehled, který poskytuje přehled důležitého vývoje, který má dopad na domácí ekonomiku.

Členové výboru federálního výboru pro otevřený trh (FOMC) Neel Kashkari a Richard Kaplan mají později odpoledne naplánované projevy.

Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.