Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 17.5.2018

Květen 17, 2018 11:20

Projevy představenstva ECB poskytnou investorům nejnovější informace o vývoji měnové politiky. Ekonomické údaje budou také ovlivňovat sentiment investorů, přičemž největší pozornost by měli mít hlavní zprávy ze Spojených států.

Akce začíná v 10:00 SEČ s vydáním italských obchodních údajů. Očekává se, že obchodní přebytek dosáhne v březnu 3,7 miliardy EUR z 3,1 miliardy eur což byl výsledek před měsícem.

O hodinu později bude statistická agentura Evropské unie informovat o výsledcích výstavby eurozóny za měsíc březen. Celkové čtení se očekává, že od února bude klesat o 0,1%.

V oblasti měnové politiky vystoupí viceprezident Evropské centrální banky (ECB) Vitor Constancio v 12:30 a 14:00.

Očekává se, že Andrew Haldane z Bank of England bude večer mluvit na zasedání pro centrální bankéře.

Ministerstvo práce USA bude vydávat počáteční zprávy o nezaměstnanosti ve 14:30. Počet Američanů, kteří poprvé podali žádosti o dávky v nezaměstnanosti, se podle očekávání zvýší o 4 000 na 215 000.

Federální rezervní banka v Philadelphii vydává samostatný průzkum. Tisk v květnu se projeví na mírném rozložení na 21,0 z 23,2 v dubnu.

Výplatní data pro Kanadu jsou naplánovány na vydání ve 14:30. V pozdějším zasedání bude banka Kanady (BOC) předkládat čtvrtletní přehled, který poskytuje přehled důležitého vývoje, který má dopad na domácí ekonomiku.

Členové výboru federálního výboru pro otevřený trh (FOMC) Neel Kashkari a Richard Kaplan mají později odpoledne naplánované projevy.

Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.