Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 15.5.2018

Květen 15, 2018 11:29

Máme za sebou výsledky HDP z Německa. V prvním čtvrtletí dosáhlo 0,3% na rozdíl od 0,6% v posledním čtvrtletí roku 2017. Co se týká očekávání ZEW, tak s ohledem na nedávné zlepšení tržního sentimentu a nově zjištěnou stabilitu v nedávném německém průzkumu společnosti Sentix se dá očekávat, že index ekonomických očekávání společnosti ZEW se v květnu po -8,4 mírně zlepší na -8,2.

Úřad pro národní statistiky Spojeného království zveřejní v 10:30 měsíční zprávu o pracovních pozicích. Očekává se, že změna počtu žadatelů vzroste v březnu o 13 300, přičemž míra nezaměstnanosti zůstane stabilní na úrovni 4,2%. Ještě důležitější je, že nárůst mezd, včetně bonusů, se očekává větší jen o 2,7%, což je o desetin méně než minule. BoE v minulém týdnu udržela úrokové sazby stabilní. Britská ekonomika rostla v prvním čtvrtletí roku 2018 pomaleji než většina jejích vrstevníků.

Oddělení obchodu v USA zveřejní údaje o maloobchodních tržbách za duben ve 14:30. Prognóza spočívá v tom, že zpráva bude ukazovat, že maloobchodní tržby vzrostly v minulém měsíci o 0,4%, což se v březnu snížilo z přírůstku o 0,6%. S výjimkou automobilového sektoru se očekává nárůst prodeje o 0,5%, po měsíčním růstu o 0,2%. Ekonomové se domnívají, že tato data pomohou dále utvářet diskusi o tom, kolikrát Federální rezerva zvýší úrokové sazby do konce letošního roku po poněkud neuspokojivých výsledcích inflace z USA minulý týden. Rostoucí maloobchodní tržby v čase korelují s silnějším hospodářským růstem, zatímco slabší tržby signalizují klesající ekonomiku. Spotřebitelské výdaje představují až 70% hospodářského růstu USA.

Japonsko zveřejní předběžné údaje o hospodářském růstu za první čtvrtletí ve středu po půlnoci. Zpráva by měla odhalit, že třetí největší ekonomika světa se poprvé po dvou letech snížila kvůli slabé soukromé spotřebě a mírnější poptávce po vývozu. Hrubý domácí produkt se pravděpodobně v prvním čtvrtletí snížil o 0,2%.Pokud by to bylo potvrzeno, znamenalo by to první kontrakci japonské ekonomiky od konce roku 2015,


Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří..


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.