Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Fundamentální analýza 15.5.2018

Květen 15, 2018 11:29

Máme za sebou výsledky HDP z Německa. V prvním čtvrtletí dosáhlo 0,3% na rozdíl od 0,6% v posledním čtvrtletí roku 2017. Co se týká očekávání ZEW, tak s ohledem na nedávné zlepšení tržního sentimentu a nově zjištěnou stabilitu v nedávném německém průzkumu společnosti Sentix se dá očekávat, že index ekonomických očekávání společnosti ZEW se v květnu po -8,4 mírně zlepší na -8,2.

Úřad pro národní statistiky Spojeného království zveřejní v 10:30 měsíční zprávu o pracovních pozicích. Očekává se, že změna počtu žadatelů vzroste v březnu o 13 300, přičemž míra nezaměstnanosti zůstane stabilní na úrovni 4,2%. Ještě důležitější je, že nárůst mezd, včetně bonusů, se očekává větší jen o 2,7%, což je o desetin méně než minule. BoE v minulém týdnu udržela úrokové sazby stabilní. Britská ekonomika rostla v prvním čtvrtletí roku 2018 pomaleji než většina jejích vrstevníků.

Oddělení obchodu v USA zveřejní údaje o maloobchodních tržbách za duben ve 14:30. Prognóza spočívá v tom, že zpráva bude ukazovat, že maloobchodní tržby vzrostly v minulém měsíci o 0,4%, což se v březnu snížilo z přírůstku o 0,6%. S výjimkou automobilového sektoru se očekává nárůst prodeje o 0,5%, po měsíčním růstu o 0,2%. Ekonomové se domnívají, že tato data pomohou dále utvářet diskusi o tom, kolikrát Federální rezerva zvýší úrokové sazby do konce letošního roku po poněkud neuspokojivých výsledcích inflace z USA minulý týden. Rostoucí maloobchodní tržby v čase korelují s silnějším hospodářským růstem, zatímco slabší tržby signalizují klesající ekonomiku. Spotřebitelské výdaje představují až 70% hospodářského růstu USA.

Japonsko zveřejní předběžné údaje o hospodářském růstu za první čtvrtletí ve středu po půlnoci. Zpráva by měla odhalit, že třetí největší ekonomika světa se poprvé po dvou letech snížila kvůli slabé soukromé spotřebě a mírnější poptávce po vývozu. Hrubý domácí produkt se pravděpodobně v prvním čtvrtletí snížil o 0,2%.Pokud by to bylo potvrzeno, znamenalo by to první kontrakci japonské ekonomiky od konce roku 2015,


Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří..


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.