Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 14.6.2018

Červen 14, 2018 11:45


Makroekonomické data z Evropy začaly v 8:00, kdy německá vláda zveřejnila konečné čísla CPI za květen. Harmonizovaný index spotřebitelských cen (HICP) v Německu rostl podle odhadů o 2,2% ročně.

Vláda Spojeného království podá zprávu o maloobchodním prodeji v 10:30. Tržby v se pravděpodobně zvýší meziměsíčně o 0,5% a o 2,4% ročně.

ECB vydá svůj politický výrok v 13:45. Zatímco se nepředpokládá žádná změna politiky, mohli by úředníci ECB na zbytek roku vymezit svůj postup. ECB bude pravděpodobně snižovat svůj kvantitativní program uvolňování letošního roku tím, že se zúročí nákupy dluhopisů vytvořených od července.

Ministerstvo obchodu USA vydá zprávu o maloobchodním prodeji ve 14:30. Očekává se, že tržby vzrostou o 0,4% oproti předchozímu měsíci, což bylo o 0,3%.

Ministerstvo práce podá zprávu o žádostech o nezaměstnanost ve 14:30. Počet Američanů, kteří podávají žádosti o podporu v nezaměstnanosti, se očekává s mírným nárůstem na 224 000 za týden končícím 8. června.

Minulý den čínská vláda zaznamenala za dubnové a květnové měsíce větší než očekávané zpomalení maloobchodních tržeb, průmyslové výroby a investic s fixními aktivy. Zpomalení maloobchodních prodejů bylo zvláště patrné, neboť tržby vzrostly pouze o 8,5% ročně v květnu ve srovnání s 9,4% v předchozím měsíci. (Bloomberg.com)


Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které Admiral Markets nabízí, s sebou nese vysokou míru rizika a díky své složité povaze není vhodné pro všechny investory. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.