U 79% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 79% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Fundamentální analýza 13.6.2018

Červen 13, 2018 09:32

Ve středu bude dominovat měnová politika, protože obchodníci zaměří své zraky na FED. Americká centrální banka uzavře své politické setkání s vysoce očekávanou tiskovou zprávou, která by mohla poskytnout plán budoucích úprav úrokových sazeb.

Makroekonomické zprávy z Evropy začínají s průmyslovou výrobou ve Švýcarsku v 9:15.

Úřad pro národní statistiky Spojeného království uvolní inflační data v 10:30, včetně indexu maloobchodních cen, indexu spotřebitelských cen a indexu cen výrobců. Očekává se, že očekávaná zpráva o spotřebitelské inflaci CPI bude v květnu růst o 2,5% ročně, oproti předchozímu měsíci kde to bylo 2,4%.

Data o průmyslové produkci a zaměstnanosti v eurozóně vychází v 11:00. Průmyslová produkce pravděpodobně za duben klesne o 0,5%. Předpokládá se, že zaměstnanost v prvním čtvrtletí vzroste o 0,3%.

Ve Spojených státech vydá Ministerstvo práce svou měsíční zprávu o inflaci výrobců v 14:30. U indexu cen výrobců se v květnu očekává meziroční zvýšení o 2,8%, což je oproti minulému měsíci malinko lepší, kde to bylo 2,6%.

Federální výbor pro volný trh (FOMC) uzavře ve středu oficiální tiskovou zprávu ve 20:00. Očekává se, že centrální banka v té době zvýší úrokové sazby. Investoři budou pečlivě přezkoumávat oficiální politické prohlášení o stopách ohledně budoucí cesty úrokových sazeb. Prohlášení z června bude doprovázeno revidovaným souhrnem ekonomických projekcí, které se týkají HDP, nezaměstnanosti a inflace..


Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které nabízí Admiral Markets, s sebou nese vysokou míru rizika a není vhodné pro všechny investory díky své složité povaze. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz