Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 12.6.2018

Červen 12, 2018 11:26


Úřad pro národní statistiku Spojeného království zahájí makroekonomickou aktivitu v 10:30 odhalením nejnovějších čísel zaměstnání. Úroveň nezaměstnanosti ve Velké Británii se za měsíc pravděpodobně zvýšila o 11 300. Nezaměstnanost za tři měsíce by měla být stabilní na úrovni 4,2%. Mezitím dále vychází průměrné hodinové příjmy včetně bonusů, které pravděpodobně vzrostly o 2.6% za období únor-březen.

Instituce ZEW ohlásí německé sentimenty investorů v 11:00. ZEW bude v ten stejný čas vydávat za měsíc červen samostatnou celoevropskou studii odrážející ekonomické sentimenty.

Indexe spotřebitelského inflačního indexu USA vydá ministerstva práce USA ve 14:30. Index spotřebitelských cen (CPI) se má v průběhu 12 měsíců zvýšit na 2,8%, čímž se zvýší tlak na Fed, aby pokračoval v normalizaci měnové politiky.

American Petroleum Institute (API) vydá ve pozdních večerních hodinách čísla zásob pro obchodníky s komoditami.

Pokud jde o geopolitickou situaci, americký prezident Donald Trump včera uvítal Kim Jong-una, aby zahájil bilaterální rozhovor. Oba vůdci si podali ruce, což je moment, kdy se očekává dlouhá a nejistá cesta.

Úterý také zahájí dvoudenní setkání Federálního rezervního systému ve Washingtonu. Očekává se, že úředníci Fedu budou hlasovat ve prospěch zvyšování referenční úrokové sazby.

.


Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které nabízí Admiral Markets, s sebou nese vysokou míru rizika a není vhodné pro všechny investory díky své složité povaze. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.