Fundamentální analýza 11.6.2018

Červen 11, 2018 11:57


Pokud jde o ekonomické údaje, italská vláda zahájí evropské zasedání se zprávou o průmyslové produkci v 10:00.

Průmyslová výroba, výrobní výroba a obchodní bilance Velké Británie budou zveřejněny v 10:30. Index průmyslové produkce ve Velké Británii se očekává v dubnu růst o 0,2%, což znamená roční růst o 2,7%. Výkon zpracovatelského průmyslu se očekává, že se zvýší o 0,3% meziměsíčně a 2,9% ročně.

V oblasti obchodu se pravděpodobně snížil londýnský deficit zboží za duben na -11,25 miliardy liber.

Národní institut ekonomického a sociálního výzkumu (NIESR) plánuje také zveřejnit svůj nejnovější odhad HDP ve Velké Británii. Zpráva, která je vydávána měsíčně, měří produkci HDP na tříměsíční bázi.

Index spotřebitelských cen (CPI) v Číně zůstal v květnu 1,8%.

.


Upozornění na rizika: Obchodování s finančními instrumenty, které nabízí Admiral Markets, s sebou nese vysokou míru rizika a není vhodné pro všechny investory díky své složité povaze. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že chápete všechna rizika. Tento materiál neobsahuje investiční doporučení, investiční pobídku, nabídku nebo žádost o transakce s finančními nástroji a neměl by být tak vykládán. Vezměte prosím na vědomí, že v případě kdy analýza odkazuje na minulou výkonnost, se tato výkonnost může v čase změnit. Nezaručujeme přesnost a úplnost informací a jakákoliv osoba, která jedná dle těchto informací, tak činí zcela na vlastní riziko. Více si přečtěte na admiralmarkets.cz