Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 11.5.2018

Květen 11, 2018 13:59

Severní Amerika vidí dnešní makroekonomické zprávy jako největší potenciál z hlediska dopadu.

Na výsledky dat je Evropa v pátek velmi slabá. Španělská vláda zveřejnila údaje o inflaci už v 09:00, což by poskytlo přehled regionálních trendů spotřebitelských cen.

Guvernér Evropské centrální banky (ECB) Mario Draghi vystoupí krátce poté, co se severoamerické trhy začnou obchodovat. Vedoucí ECB předsedal nedávnému rozhodnutí o pozastavení úrokových sazeb. ECB monitoruje prudký nárůst ekonomické aktivity, přestože přetrvávají značné rizika.

Pokud jde o severoamerická data, ministerstvo práce USA bude v pátek informovat o vývozních a dovozních cenách. Index vývozních cen Washingtonu by měl v dubnu vzrůst o 3,6%, z 3,4% v předchozím měsíci.

Později v rámci zasedání Michiganská univerzita připraví květnové vydání indexu spotřebitelského sentimentu. Indikátor sentimentu se podle projekcí mírně sníží na 98,5 v květnu z 98,8 z dubna.

Kanadská vláda zveřejní měsíční zprávu o zaměstnanosti ve 14:30. Míra nezaměstnanosti v Kanadě by se měla udržet stabilní na úrovni 5,8%, protože do ekonomiky bude přidáno 17 400 pracovních míst.


Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří..


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.