Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Fundamentální analýza 11.5.2018

Květen 11, 2018 13:59

Severní Amerika vidí dnešní makroekonomické zprávy jako největší potenciál z hlediska dopadu.

Na výsledky dat je Evropa v pátek velmi slabá. Španělská vláda zveřejnila údaje o inflaci už v 09:00, což by poskytlo přehled regionálních trendů spotřebitelských cen.

Guvernér Evropské centrální banky (ECB) Mario Draghi vystoupí krátce poté, co se severoamerické trhy začnou obchodovat. Vedoucí ECB předsedal nedávnému rozhodnutí o pozastavení úrokových sazeb. ECB monitoruje prudký nárůst ekonomické aktivity, přestože přetrvávají značné rizika.

Pokud jde o severoamerická data, ministerstvo práce USA bude v pátek informovat o vývozních a dovozních cenách. Index vývozních cen Washingtonu by měl v dubnu vzrůst o 3,6%, z 3,4% v předchozím měsíci.

Později v rámci zasedání Michiganská univerzita připraví květnové vydání indexu spotřebitelského sentimentu. Indikátor sentimentu se podle projekcí mírně sníží na 98,5 v květnu z 98,8 z dubna.

Kanadská vláda zveřejní měsíční zprávu o zaměstnanosti ve 14:30. Míra nezaměstnanosti v Kanadě by se měla udržet stabilní na úrovni 5,8%, protože do ekonomiky bude přidáno 17 400 pracovních míst.


Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří..


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.