Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 10.5.2018

Květen 10, 2018 11:52

Evropské zasedání začíná v 10:00 se zprávou o italské průmyslové výrobě. Výkon továrny v třetím největším hospodářství eurozóny by měl za březen růst o 0,4% a za předchozí měsíc klesnout o 0,5%.

Britský úřad pro národní statistiky podá zprávu o výrobě, průmyslové výrobě a obchodu v 10:30 Výrobní produkce se v březnu očekává na nárůstu o 2,9% ročně. Očekává se, že průmyslová produkce dosáhne ve stejném období růstu o 3,1%.

Obchodní bilance v Londýně by se měla zvýšit na 11,25 miliardy GBP z 10,2 miliardy liber.

Rozhodnutí o kurzu BOE bude vyhlášeno v 13:00 přičemž očekávání trhu nyní převažují ve prospěch úrokových sazeb, které jsou drženy současnou sazbou 0,5%.

Sázky na úrokové sazby se od začátku dubna prudce změnily, když investoři měli 90% pravděpodobnost zvýšení sazeb BoE o 25 bazických bodů.

Ale spousta slabých ekonomických údajů asi investory moc nepřesvědčí o zvednutí úrokových sazeb ještě letošní rok.

Guvernér BoE Mark Carney uspořádá tiskovou konferenci krátce po vyhlášení a investoři budou sledovat jeho snahu o změnách sazeb.

Britská libra, která za poslední dva týdny ztratila proti dolaru více než 6%, klesla na nejnižší úroveň od ledna. Další drobné připomínky BoE by mohly poslat měnu ještě hlouběji.

A nyní do USA, kde investoři čekají na data o inflaci . Analytici trhu očekávají, že spotřebitelské ceny dosáhnou zisku 0,3%, což se odrazí od březnového poklesu o 0,1%, zatímco jádrová inflace se očekává o 0,2% výše, stejně jako o nárůst minulý měsíc.

Na ročním základě se očekává, že základní CPI stoupne o 2,2%.

Rostoucí inflace by byla katalyzátorem, který by přiměl centrální banku USA ke zvyšování úrokových sazeb rychlejším tempem než se očekávalo.

Kanady podávat zprávu o novém indexu cen bydlení ve 14:30. Nové domácí hodnoty v Kanadě se po předchozím měsíci odhadují na pokles o 0,2%.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.