Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Fundamentální analýza 10.5.2018

Květen 10, 2018 11:52

Evropské zasedání začíná v 10:00 se zprávou o italské průmyslové výrobě. Výkon továrny v třetím největším hospodářství eurozóny by měl za březen růst o 0,4% a za předchozí měsíc klesnout o 0,5%.

Britský úřad pro národní statistiky podá zprávu o výrobě, průmyslové výrobě a obchodu v 10:30 Výrobní produkce se v březnu očekává na nárůstu o 2,9% ročně. Očekává se, že průmyslová produkce dosáhne ve stejném období růstu o 3,1%.

Obchodní bilance v Londýně by se měla zvýšit na 11,25 miliardy GBP z 10,2 miliardy liber.

Rozhodnutí o kurzu BOE bude vyhlášeno v 13:00 přičemž očekávání trhu nyní převažují ve prospěch úrokových sazeb, které jsou drženy současnou sazbou 0,5%.

Sázky na úrokové sazby se od začátku dubna prudce změnily, když investoři měli 90% pravděpodobnost zvýšení sazeb BoE o 25 bazických bodů.

Ale spousta slabých ekonomických údajů asi investory moc nepřesvědčí o zvednutí úrokových sazeb ještě letošní rok.

Guvernér BoE Mark Carney uspořádá tiskovou konferenci krátce po vyhlášení a investoři budou sledovat jeho snahu o změnách sazeb.

Britská libra, která za poslední dva týdny ztratila proti dolaru více než 6%, klesla na nejnižší úroveň od ledna. Další drobné připomínky BoE by mohly poslat měnu ještě hlouběji.

A nyní do USA, kde investoři čekají na data o inflaci . Analytici trhu očekávají, že spotřebitelské ceny dosáhnou zisku 0,3%, což se odrazí od březnového poklesu o 0,1%, zatímco jádrová inflace se očekává o 0,2% výše, stejně jako o nárůst minulý měsíc.

Na ročním základě se očekává, že základní CPI stoupne o 2,2%.

Rostoucí inflace by byla katalyzátorem, který by přiměl centrální banku USA ke zvyšování úrokových sazeb rychlejším tempem než se očekávalo.

Kanady podávat zprávu o novém indexu cen bydlení ve 14:30. Nové domácí hodnoty v Kanadě se po předchozím měsíci odhadují na pokles o 0,2%.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.