Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Fundamentální analýza 04.06.2018

Červen 04, 2018 12:39

Akce začíná v 09:00 se zprávou o nezaměstnanosti ve Španělsku. Španělská míra nezaměstnanosti za duben klesla o téměř 87 000. Podobná čtení pro květnu by znamenala investorům, že se ekonomika Španělska postupně zlepšuje.

Očekává se, že vláda Švýcarska bude v pondělí informovat o zaměstnanosti, i když nebyl ohlášen žádný plán.

Sentix uvolní svůj měsíční index důvěry investorů v 10:30. Zpráva vychází z průzkumu více než 1 600 finančních analytiků a institucionálních investorů v celé eurozóně.

V 11:00 hodin bude statistická agentura Evropské komise informovat o inflaci výrobců za měsíc duben. Ceny v továrnách se očekávají na meziměsíčním růstu o 0,4%, což odpovídá roční sazbě 2,4%.

Společnost NAPM-New York uvede indexy obchodních podmínek společnosti ISM New York za měsíc květen. Měsíční zpráva poskytuje přehled o obchodních podmínkách v oblasti New Yorku.

Ve 16:00 oddělení obchodu USA podá zprávu o objednávkách z výroby, které se používají k posouzení celkové poptávky po zboží dlouhodobé a krátkodobé. Objednávky na tovární zboží by měly v dubnu klesnout o 0,3% poté, co v předchozím měsíci vzrostly o 1,6%.

Ekonomické údaje byly hlavním katalyzátorem pro měny a akcie v pátek poté, co americká nezaměstnaná mzda přišla mnohem lépe, než se očekávalo. Americká ekonomika přidala za květnu 223 tisíc pracovních míst, neboť míra nezaměstnanosti se snížila na nové desetiletí na úrovni 3,8%.Tato zpráva slouží pouze pro informační účely a není zamýšlena jako nabídka, doporučení nebo pobídka ke koupi nebo prodeji. Forex a CFD jsou produkty obchodované s finanční pákou, kde ztráty mohou být vyšší, než Vaše vklady. Před jakýmkoliv invetičním rozhdonutím byste měli vyhledat nezávislého finančního poradce a ujistit se, že rozumíte rizikům, která k obchodování patří.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.