Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 9.5.2018

Květen 09, 2018 12:05


Ve Spojených státech se ve středu chystá zveřejnění Indexu cen výrobců (PPI) a údaje o velkoobchodu. Za duben se očekává nárůst o 0,2%. Předpokládá se, že ceny zboží se sníží o 0,1% a ceny služeb by měly vzrůst o 0,3%.

Kanada zveřejní své nedávné statistiky o stavebních povoleních. Očekává se, zvýšení o 0,2% celkově, po březnovém navýšení o 0,3%. Roční sazby se zpomalí na 2,7%.

V asijsko-tichomořském obchodním zasedání ve středu bude banka Nového Zélandu zveřejňovat svá oznámení o úrokových sazbách. Očekává se, že rezervní banka Nového Zélandu tento týden udrží úrokové sazby na úrovni 1,75 procenta a v rámci výkazu měnové politiky RBNZ bude usilovat o vyváženější tón směrem k ekonomice

V Japonsku bude zveřejněna úroveň běžného účtu a Čína zveřejní své nedávné údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) a indexu cen výrobců (PPI).


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.